Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 83
    Junior Member
    Sunucu = Sirius
    Karakter = SteelHeart Hesabım 80 lvl oldu ve kapatıldı geniede paramunda kasıyordum. Tekrardan bır ınceleme yapılabılırmı.

Junior Member
    konu açtım fakat kilitlendi. buraya da yazayım.

sayın nttgame yetkilileri ve sayın GMler. Vega serverında oynuyorum. 5 gün önce HeLLDoRaDo nickli charım TPT X nedeniyle ban yedi. sabit konuya yazdım. Ticket attım. Kesinlikle herhangi illegal bir program kullanmadığımı, pcye format atıp tekrar deneyeceğimi belirtmeme rağmen hesabımın açılmayacağını belirttiler. Neyse dedik. Pcye format attım, oyunu silip tekrar indirip kurdum. 2 gün önce para verip 80 lvl char satın aldım tekrardan vega serverında. Nicki ForBang. Premium satın aldım. Oyuna doğru düzgün girmememe rağmen bugün bu chara da ban atılmış TPT X nedeniyle. Tekrar tekrar söylüyorum oyunda kesinlikle herhangi bir program kullanmadım. Hadi 1. de kullandım ban yedim abi o kadar mı gerizekalıyım yeni char alıp tekrar illegal program kullanıyorum. Rica ediyorum tekrardan mı inceleyeceksiniz ne yapacaksınız charlarımın banlarını açınız. Zaten nicklerim belli istediğiniz gibi de takip edebilirsiniz. Bu banlar bana haksız yere atıldı gmlerden ricam charlarımın banlarının açılması.

Bir de anlamadığım nokta şu: Eryudes Beyin ilk attığı postta aynen şu ifade geçiyor:

"Bu tür durumlara düşmemek adına lütfen bilgisayarınızda bulunan illegal yazılım ve pedalları kaldırdığınızdan emin olun. Ceza alan oyuncularımızın bu durum hesap sicillerine işleyecek ve tekrarlamaları halinde hesapları süresiz olarak kapatılacaktır."

Ee bana ilk seferde hesabınız açılmamak üzere kapandı dediler ticket üzerinden. Burada da bir haksızlık söz konusu
    Last edited by Kev23; 02-19-2019 at 08:23 PM.

Junior Member
    Server: Vega
    Karakter ID: erato444

Hesabımın ne sebepten ban yedigini ögrenebilir miyim

Quote Originally Posted by ForgetOurPETERRRRRRR View Post
    kullandigim makrosu niye süresiz tpt niye yiyoruz acaba koxp degil hapis cezasi deilde ..
    AYnı sebepten bende ban yedım tpt x den kullanılan sey makro bende zından beklıyordum ama dırek ban yedım.. KOXP'un nasıl bırsey oldugunu herkez bılıyor SH , WH, OTO KUTUSU vs vs vs bi suru sey var daha ama bu belırttıgı sey sadece tus basıyor makromu makro ama . Neden tpt x bende anlamadım.

Member ZodBehelitss's Avatar
    Nickname
    Guts
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Makroda ban sebebi artık kullanmasaydın ddd

[QUOTE=ZodBehelitss;1704974]Makroda ban sebebi artık kullanmasaydın ddd[/QUOT

7 gun at zındana at bısy yapda koxp gıbı tpt atıyorlar ben onu cozemedım pıyasada delı gıbı koxp kullanlar var bu paylasımn yaptıkları sey koxp degıl ya koxp dedıgın sey sen bılgısayarı afq bıraktıgnda bıle kasaıyor neyı anlatıyorum kı zaten herkez bılıo hala saskınım bu sebepten ban yedıgıme

SU PROGRAMI KULLANDIGIM ICIN HALA TPT X KOXP DIE BAN YEDIM YA HALA HAYRET EDIYORUMÖ YA..
    Last edited by RHUNNN; 02-19-2019 at 09:03 PM.

Quote Originally Posted by ekin555 View Post
    Sunucu = Sirius
    Karakter = SteelHeart Hesabım 80 lvl oldu ve kapatıldı geniede paramunda kasıyordum. Tekrardan bır ınceleme yapılabılırmı.
    Arkadaşım prest oynuyor ve program kullanmadı fakat ( TPT A ) Banı yedi , sebebini öğrenme imkanımız varmı?

Junior Member
    1 gün önce ban yedim ticket attim

#rbn-566-30863

kontrol edip hesabimi açarmisiniz lütfen

Junior Member
    merhabalar Vega 5 de uruk blade Quest ıtemı cıkartmak ıcın slotta ksp kullanan bırı yuzunden hapıs e dusmek guzel bı duydu tesekkurler ntt game Tesekkurler Knigth online Kspcuların daha ıma yanındasınız tesekkur Ederım Karakter Adım 0dinI sadece yazdıgım cumle suydu 2 dk musade etsene *** buydu yanı helal kospcular yasasın oyuna gerı doneyım dedım anladım kı hala kspcular ve gmler haksızlara banlamaya ve hapıs e atmaya devam edıyor Tskler gmler ntt

Member VVizKhalifa's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    yav he he benide avukat b***** HAHAHAHA
    “Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK