Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast
Results 71 to 80 of 83
    Quote Originally Posted by ekin555 View Post
    Sunucu = Sirius
    Karakter = SteelHeart Hesabım 80 lvl oldu ve kapatıldı geniede paramunda kasıyordum. Tekrardan bır ınceleme yapılabılırmı.
    Sn. Eryudes
    Arkadsım prest oynuyor ve 80 lvl olduğunda
    TPT A sebebiyle hesabı engellendi.
    Küçük bir açıklama rica ediyoruz.

Kısa vaktinizi alacağız ama
    Küçük bir cvp alabilirsek tpt a ile ilgili
    Yardımlarınızı bekliyoruz..

Member VVizKhalifa's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by kafakoparan55 View Post
    Sn. Eryudes

napcan nerde hata yaptık da yakalandık diyemi sorcan. bam bam bam acımayın bunlara patlatın alayını koxpla 80 kasıyolar sonra kapatıyolar yok efendım kullanmadım full pus 1000 tl fank fink ahahahahhah
    “Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Junior Member
    Eryudes bey, ben bahsedilen programları kullanmadım bile yahu. Bana çıkın deyin ki sen şu şu tarihte şu programı açıp kullanmışsın, vallahi gelip burda gmler haklı ben özür diliyorum herkesten diye yazıcam. Charımı açın bakın üzerinde 4m para, yan charın 40 lvl armorları var ya. Program kullanmışım da ne yapmışım anlamadım ki. Üstelik char priest macro bile kullanabileceğin bi char değil. Tekrar incelenip mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by kafakoparan55 View Post
    Sn. Eryudes

Aldığınız ceza TPT X'den farklı olduğunu belirterek buradan destek verilmediğini belirtmem gerekiyor. Hesabınız için destek ekibimize bilet gönderebilisiniz.

Junior Member
    https://hizliresim.com/v6N18p

Vega Sunucusuna gireli 2 gün oldu adamlar köpek gibi macro kullanıyor sizin ben yapıcağınız adeletli oyunu ......

Adama diyorum neden kullanıyorsun paranın geldiği herşeyi kullanırım diyor sizde uyuyun anca böyle çara 4-5k kc çekelim hapise atın bizde 1k verelim hapisten çıkalım sizin yapıcanız oyun sisteminin......

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Aldığınız ceza TPT X'den farklı olduğunu belirterek buradan destek verilmediğini belirtmem gerekiyor. Hesabınız için destek ekibimize bilet gönderebilisiniz.
    Merhaba hocam size bir sorum olacaktı.

Ben geçtiğimiz ay illegal aktiviteden banlanan karakterim yerine yeni bir karakter açtım ve temiz bir şekilde oynamaya başladım. Genie ile kasıyordum, dc pre valkry set pre potlar peri oto loot köpek falan yalnız geçtiğimiz günlerde ip ban yedi çarım. Önceki banlanan çarımdan sonra ip adresimi değiştirmediğim için ip çakışması ile tpt ip match durumu oluşmuş olabilir mi acaba? konu ile ilgili ticket açtım ama ticketler yoğunluktan dolayı geç cevaplanıyor.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Kopx la,kastınız 80 oldunuz diyen arkadaş,
    Program acılmadı
    Konuyu anlamaya çalıştık
    Karakter prest ve alnımız acık
    Zaten Sn. Eryudes de TPT X değil sizinki farklı demiş,
    Bakalım ticket cvp bekliyoruz

Member VVizKhalifa's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    o hesap x c f a m l e s ş farketmez TPT Third Party Tool dan dolayı kapatılmış. bir şekilde illegalitye bulaşmış yani. Go home kecon. ticket cevap bekle gelince yaz bana tamaaaaaaaaaaammmı ah canım ya nası bi umut beklıyo. nerden yakaladılar acaba bizi DD
    “Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Junior Member
    MERHABA BÜTÜN İŞLEMLERİ DOĞRU YAPMAMA RAĞMEN VEGA SERVERINA GİRERKEN Bu HATAYI ALIYORUM. YURT DIŞI TELEFON NUMARAM. NE YAPMAM GEREKİYOR YARDIMCI OLURSANIZ SSEVİNİRİM. ALMANYADA YAŞIYORUM.[/QUOTE]

Sayın GM @Eryudes ,
    ikinci seferdir xigncode bilgisayarımda -xigncode göre- illegal yazılım bulup ikinci kez ban yiyorum. Sayın GM @Khenart ‘ın twitch yayınında bahsettiği gibi sadece Knight Online açıkken altta olursa ban yersiniz dedi ve ona güvenerek başka oyunlarda ihtiyacım olduğu için silmedim. Knight Online a girerken arka planda hiç bir program açık bırakmama ve buna emin olmama rağmen xigncode buluyor ve ban yiyorum.

Benim öğrenmek istediğim şu; başka oyunların yazılımlarını knight onlinenın xigncode u illegal olarak görüyor ve ben hangisi olduğunu bulamıyorum. Defalarca kez ticket atmama rağmen hangi programdan ban yediğim bana bildirilmiyor! Bir öğrensem silecem programı.

(Not: bu konudaki yaptırımınız değişsin istemiyoruz fakat kullanmazken de ban yiyoruz.)

Page 8 of 9 FirstFirst ... 6789 LastLast