Results 1 to 5 of 5

Exclamation Sayin gm,mod arkadaşlardan yardim bekliyorum hesabima girişim engellenmiş

Bu hesap uzun süredir aktif olmadığı için ya da illegal bir aktiviteye karıştığı için, geçici süreliğine engellenmiştir. Daha fazla destek almak için lütfen Müşteri Hizmetleri ile irtibata geçiniz.(-90009)

ID ve Şifre girdiğimde bu hata ile karşılaşıyorum karakterime girebildiğim halde hesabıma erişim sağlayamıyorum lütfen yardımcı olun.Hesabıma giriş yapamadığım için destek biletide gönderemedim.Ben bu oyunda şeriflik bile yapmış olan emektar bir oyuncuyum hesabıma girmem için yardım ediniz.

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    400 cash alıp destek bileti göndercen gelen cevabı beklicen

Senior Member Pochette's Avatar
    Merhaba , şifrenizi sıfırlayıp tekrar giriş yapmayı deneyin. Muhtemelen sorun ortadan kalkacaktır.

Cheat Report konuları açan kişi ve yetkili ekip tarafından görülmekte olan özel paylaşımlardır. Herhangi bir sebeple Cheat Report konuları resmi forum, farklı forum sayfaları ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan hesaplar GM inisiyatifine göre cezalandırılacaktır.

Quote Originally Posted by Pochette View Post
    Merhaba , şifrenizi sıfırlayıp tekrar giriş yapmayı deneyin. Muhtemelen sorun ortadan kalkacaktır.
    denedim oldu ilginize teşekkür ederim.