Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
    Junior Member

Ayni internet 2 farkli pc ve ban

Evime yeni bir internet bağlatarak turknet sorunu çözdüm. Ortak kullanım alanları sıkıntı yaratıyor.
    Last edited by Oxsigen34; 03-30-2020 at 08:09 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by latteliso View Post
    Merhaba arkadaşlar 2 farklı bilgisayardan kardeşim ve ben usko oynamaktayız. Kardeşim hile açtığı gerekçesiyle ban yemiştir. Aynı modeme internete bağlı olduğumuz için benim çarım ban yer mi sayın admin ve sayın arkadaşlar
    Örnek vereyim. Eğer diğer karakter 10gb kasıp bu 10gb yi de sana aktarmışlarsa yersin.

Junior Member
    10 15 m borç almıştım o etkiler mi

Senior Member
    Hileden kasıt ne ?
    Koxp ise ip ban atıyorlar sende yersin açmıyorlar.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Banlanma ihtimalin çok yüksek, bu yüzden hemen kardeşinin pc'sini ve hile varsa kendi pc'ni temizle. Bir daha da hesaplarınızı riske etmeyin.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    kardeşm bi çok binada binaya ait internet oluyor herkes o interneti kullanıyor. şimdi 1.kattaki komşunun yaptığı yanlışı 5.kattaki ödemek zorunda mıdır

Junior Member
    Sayın ScorRp_LİON benim bilgisayarımda hile vs türür bir şey bulunmamaktadır. Çünkü 83 level Cyber Ringli karakter aldım hiç bir şekilde bu riske girmem ama kardeşim aptallığı yüzünden sorun yaşamak istemiyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Internet paylaşımı sizin sorumluluğunuzda olan bir şeydir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Internet paylaşımı sizin sorumluluğunuzda olan bir şeydir.
    Hocam peki bir sorum olacak benim daha önce illegal aktiviteden yasaklanmış bir karakterim var. Ben daha sonrasında yeni bir karakter açtım ve bilgisayarımı formatladım, illegal bir işlem yapmadığım halle bu sefer bu karakterim ip ban yedi iki karakterin ipsi çakıştığı için olabilir mi? Eğer öyle ise ben bu oyunu artık oynayamıyor muyum?

Junior Member
    sorunu düzelttim, eve turknet aldım. kafam rahat
    Last edited by Oxsigen34; 03-30-2020 at 06:57 AM.