Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ismailbiberr22 View Post
    Hocam peki bir sorum olacak benim daha önce illegal aktiviteden yasaklanmış bir karakterim var. Ben daha sonrasında yeni bir karakter açtım ve bilgisayarımı formatladım, illegal bir işlem yapmadığım halle bu sefer bu karakterim ip ban yedi iki karakterin ipsi çakıştığı için olabilir mi? Eğer öyle ise ben bu oyunu artık oynayamıyor muyum?
    İllegal bir eyleme karışmadığınız sürece yeni hesabınız banlanmaz. Ancak bilgisayarınızda 3. parti hiçbir araç bulunmaması gerekiyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    İllegal bir eyleme karışmadığınız sürece yeni hesabınız banlanmaz. Ancak bilgisayarınızda 3. parti hiçbir araç bulunmaması gerekiyor.
    bu bilgiyi gözden geçirmenizi bilmiyorsanız bilen birine sormanızı tavsiye ederim yanlış olduğuna eminim

ban yiyince tpt ip matchtan ip deki diğer hesaplar da ban yiyor

Quote Originally Posted by atarlii View Post
    bu bilgiyi gözden geçirmenizi bilmiyorsanız bilen birine sormanızı tavsiye ederim yanlış olduğuna eminim

Hocam ama ben ban yedikten sonra yeni bir karakter açtım legal bir şekilde kasıyorken dün ip ban yedim yine illegal bir durum yoktu ortada yeni karakterimde. O kadar pus itemine de yazık oldu

Junior Member
    para yatırıp, emek veren kimse illagelin yanından geçmez sayım gm
    Last edited by Oxsigen34; 03-30-2020 at 07:00 AM.

Quote Originally Posted by atarlii View Post

Hocam bilgisayarım temizlendiği halde ve illegal aktiviteye karışmadığım halde ip ban yemiş karakterim ticket açtım ama tpt taramasında otomatik banlanma ihtimali varmıdır. Hatrı sayılır bir meblada pus itemi ile tekrar karakter açıp kasıyordum. Bu banın açılma durumu varmıdır?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by latteliso View Post
    Ama sayın ScorRp_LİON evde olan bir modem kullanma diyemezsin 2.bir internet içinde bütçemiz yetmez başka bir seçeneğimiz kalmıyor ki. Hile kullandığını bilsem zaten bir şekilde engel olurdum. Bu olay bina internetlerinde 1. kattaki kişini yaptığı hatayı 5. kattakinin ödemesi gibi oluyor
    Baska seçenek yoksa kardeşinle aynı evde oturup aynı oyunu oynuyorsan hilenin zararlarını anlatabilirsin. Banlandığında ikinizin hesabının kapatılacağını varsa tüm hesapların ihraç edileceğini bastıra bastıra anlatmalısın. 5. kattaki komşunun hile kullanmasını zaten konuşmaya gerek yok
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Baska seçenek yoksa kardeşinle aynı evde oturup aynı oyunu oynuyorsan hilenin zararlarını anlatabilirsin. Banlandığında ikinizin hesabının kapatılacağını varsa tüm hesapların ihraç edileceğini bastıra bastıra anlatmalısın. 5. kattaki komşunun hile kullanmasını zaten konuşmaya gerek yok
    Hocam peki benim durumum için yorumunuz nedir. Önceki karakterim illegaliteden banlandı. Yeni karakterim de tpt ip match diyor.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ismailbiberr22 View Post
    Hocam peki benim durumum için yorumunuz nedir. Önceki karakterim illegaliteden banlandı. Yeni karakterim de tpt ip match diyor.
    İstersen bilet atarak itiraz edebilirsin ama bilgisayarında hala 3. parti yazılım olduğu için banlandıysan alacağın cevap muhtemelen değişmeyecektir.

İstersen bilet atarak itiraz edebilirsin ama bilgisayarında hala 3. parti yazılım olduğu için banlandıysan alacağın cevap muhtemelen değişmeyecektir.
    Bilet attım hocam ama biraz yavaş işliyor durum yoğunluktan peki olası durumda bir hile söz konusu değil ama banın kaldırılmama durumu varmıdır kaldırılarsa premium peri oto loot gibi pus itemlerimin süresi işlemekte bunlara bir çözüm yok sanırım.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Bak ne güzel açıklama yapmış mod. Alcan kardeşini karşına eline kayış ver ALLAH'ım ver tabi direkt öyle yapma insan gibi anlat anlamazsa uygula