Results 1 to 7 of 7

Arrow Eski charıma giremiyorum.Oyun Güncelleme hatası alıyorum.Bir başka charımda ban yemiş

Knight Online oyununu bırakalı yıllar oldu. Tekrar başlamak istediğimde oyun güncelleme hatası alıyorum. Galiba serverlar birleşmiş vs

Kullanıcı adım:

Diğer charım: eu#DEWILIBO1994

Başka bir charıma girmek istediğimde de ban yediğini görüyorum. Neden ban yedi hiç bilmiyorum.

Ban yiyen charın ID :

Özellikle bu charın neden ban yediğini gerçekten öğrenmek istiyorum. Hiçbir şekilde hile ve benzeri program kullanmadım. ama şuan girmeye çalıştığımda hesabın kapatıldığını görüyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Last edited by GamesDepot; 02-19-2019 at 10:55 AM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

"Oyun Güncelleme Hatası"nı genelde silinen hesaplar görüyor. 2012 senesinden itibaren oyuna giriş yapmayan hesaplar 2015 yılında silinmiştir. Hesabınız hakkında detayları destek bileti atarak öğrenebilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Dilerseniz başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.

Kapatılan hesaplarınızla ilgili de KO Ban/Jail/Unblock kategorisine bilet göndermeniz gerekiyor.

Destek Bileti

İlgili Duyurunun yapıldığı forum konusu aşağıdadır.

Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Peki ban yiyen charım hakkında nasıl bilgi alabilirim. Neden ban yemiş. Tekrar incelenemez mi. Kesinlikle illegal bir program kullanmadım.

Kullanıcı id:
    Last edited by GamesDepot; 02-19-2019 at 04:06 PM.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dewilibo1453 View Post
    Peki ban yiyen charım hakkında nasıl bilgi alabilirim. Neden ban yemiş. Tekrar incelenemez mi. Kesinlikle illegal bir program kullanmadım.

Kullanıcı id:
    Yukarıda dediğim gibi kapatılan hesabınız için de destek bileti göndermelisiniz. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi yanıt verecektir.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Yukarıda dediğim gibi kapatılan hesabınız için de destek bileti göndermelisiniz. Hesabınız incelendikten sonra müşteri temsilcisi yanıt verecektir.
    Beyfendi charım ban yemiş. KC yok. KC olmadan da ticket atılmıyor. Ban yemiş char KC mi alayım yani? Böyle saçma birşey olabilir mi :S

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dewilibo1453 View Post
    Beyfendi charım ban yemiş. KC yok. KC olmadan da ticket atılmıyor. Ban yemiş char KC mi alayım yani? Böyle saçma birşey olabilir mi :S
    Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.
    3 hesabım vardı. 2si server birleşmesinde silinmiş. 1 taneside ban yemiş. Yukarda da belirttiğim gibi...