Results 1 to 7 of 7

Thread: 2 pc ile farm

Banned

2 pc ile farm

Beyler sizce 2 pc ile nerde farm yapabilirim. önerisi olan varmı bir priest bir okçu olarak ?
    Normalde okçu ile çöp slotları ,gg, cz deki slotlar şeklinde farmlamaya çalısıyorum ama kosplardan ötürü artık gına geldi afq farmı yapmak istiyorum dc pre bitene kadar ardından da bırakıcam oyunu. önerileri bekliyorum beyler ...

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    harpy slotuna git, dc pre ile 1 saatte ortalama 5 mirage dagger+1 veriyor. Tanesi vega 1.9m'den gidiyor.

NOT: Çok biriktirdim satmak yerine + basayım deme, ben öyle yaptım zarara girdim.

Banned
    dün orda 45 dakika elle kastım 2 slot 1 tane drop atmadı yaklaşık 300 adet kestim 1 drop yok ama

++++güncel+++

Banned
    yokmudur öneri tavsiye olan

Senior Member
    Quote Originally Posted by elifsen View Post
    Beyler sizce 2 pc ile nerde farm yapabilirim. önerisi olan varmı bir priest bir okçu olarak ?
    Normalde okçu ile çöp slotları ,gg, cz deki slotlar şeklinde farmlamaya çalısıyorum ama kosplardan ötürü artık gına geldi afq farmı yapmak istiyorum dc pre bitene kadar ardından da bırakıcam oyunu. önerileri bekliyorum beyler ...
    5 li uruk blade yada düşük level ol uruk hai yada git elle luferson yada emc de stone golem giant golem kes uyurken genie bırak çöpten para kasarsın.

Çöpten afk bırakarak nasıl para kasıyor sunu anlamıyorum, gennie'nin satma özelliği varda benmi bilmiyorum
    Ayrıca şu harpy hurafesini geçin saate 3 md alırsanız öpüp başınıza koyun. Anı şekilde ms dropları da çöp ROL çıkmasa gerisi değmeyecek item. 400 tane ms ye girdim bir tane alamadım onuda