Results 1 to 8 of 8
    Junior Member
    Nickname
    TheNobleSsS
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Unhappy Vega Voucher For Magic Bag silindi Yardım edin lütfen

herkese iyi akşamlar

yaklaşık yarım saat önce pus tan aldığım Voucher For Magic Bag i istemeyerek sildim bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum
    aynı sorunu yaşayanlar varsa destek olsun lütfen
    Teşkkürler.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus

Merhabalar,

Üstteki ekran görüntüsünden de göreceğiniz gibi dikkatli okursanız, "Eşyayı yok etmek istiyor musunuz?" diye onaylama ekranı gelmektedir. Böyle bir uyarı penceresini onayladığınız taktirde magic bag silinmektedir ve telafisi yapılmamaktadır.

Junior Member
    Nickname
    TheNobleSsS
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    aynı ekranda silinen eşyayı 3 gün içinde maradon kaishan within den alabileceğim yazıyor ama alamıyorum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Magic bag'in kaishan üzerinden alınamayacağı parantez içerisinde yazmaktadır.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post

Merhabalar,

Üstteki ekran görüntüsünden de göreceğiniz gibi dikkatli okursanız, "Eşyayı yok etmek istiyor musunuz?" diye onaylama ekranı gelmektedir. Böyle bir uyarı penceresini onayladığınız taktirde magic bag silinmektedir ve telafisi yapılmamaktadır.

Sevgili Moderatör bey , Knight Online 'da Pus itemlerinden tut en ezik itemine kadar , hangi item sag tık yaparak siliniyor ? Ko oyuncusuda dogal olabilir okumadan confirime basıyor ( ingilizce biliyor veya bilmiyor önemli degil ) yani sen oraya çöp kutusu koymussun sag tık yap cıkar üstünden sonra çöpe at silinsin. bunu bu şekilde yapmak zormu geldi oyun yöneticilerine . bu bildigin tuzak yani bu durumdan haberi olmayan insan nerden okuyacakta silecek çogu insan ezbere oynuyor bu oyunu zaten sizin bu magic bag silme olayınız gerçekten magduriyet yaratıyor . dedigim gibi üzerinden adamın çöp kutusu var silmek isteyen çıkarıp atsın çöpe yahu şaka mısınız yıl omuş 2019 yapın bunuda bi zahmet artık ya

Örnek veriyorum magic bag in hemen üstünde walkry var mesela o neden sag tık yapılıp silinmiyor ? Ki tüm pus itemleri çıkar tak şeklinde mevzu magic bag olunca siliniyor . saçmalık yani. tamam belki ring icin vs bir magduriyeti önlemek icin getirdiniz ama buda başka bir magduriyet yaratmış durumda bunun bi farkına varın öncelikle ! sornada bi çözüm bulun insanlar mecbur degil sizin bu tutarsız güncellemelerinizden. !

Junior Member
    Nickname
    TheNobleSsS
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Kof_vqhFbJyw View Post
    Sevgili Moderatör bey , Knight Online 'da Pus itemlerinden tut en ezik itemine kadar , hangi item sag tık yaparak siliniyor ? Ko oyuncusuda dogal olabilir okumadan confirime basıyor ( ingilizce biliyor veya bilmiyor önemli degil ) yani sen oraya çöp kutusu koymussun sag tık yap cıkar üstünden sonra çöpe at silinsin. bunu bu şekilde yapmak zormu geldi oyun yöneticilerine . bu bildigin tuzak yani bu durumdan haberi olmayan insan nerden okuyacakta silecek çogu insan ezbere oynuyor bu oyunu zaten sizin bu magic bag silme olayınız gerçekten magduriyet yaratıyor . dedigim gibi üzerinden adamın çöp kutusu var silmek isteyen çıkarıp atsın çöpe yahu şaka mısınız yıl omuş 2019 yapın bunuda bi zahmet artık ya
    Dostum çok güzel özetlemişsin bu durumu ağzına sağlık ama adamlar kurmuş bir sistem kırıyor paranın belini biz bur da kendimizi parçalasak hiç bir şey değişmez ben hakkımı helal etmiyorum burada benim hatam var ama resmen bubi tuzağı kurmuşlar buraya tekrar söylüyorum hakkım helal değildir.......

Bende ayni sorunu yaşadim sağ klick cikar giy olarak alişilmiş bir durum magic bag durumu kesinlikle tuzak olmuş yani bunu bu şekilde editleyen arkadaşda eminim çokda iyi biliyodur böle bir durumun yaşanacagini belkide yaşansin iye bu sistem var ama çok yanliş yollardasiniz dedikleri gibi sene olmuş 2019 bi magic bagle kazanacak cashemi kaldi oyun.

Tags for this Thread