Results 1 to 4 of 4
    Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus

Telefonum suya düştü

Bu suya düşen 4. telefonum. İlk 3 telefon içinde suya düştükten sonra en uzun çalışanı 3 ay çalışmıştı. Yani bir kaç ay sonra bu telefon da bozulur gibi geliyor.

Ben yeni serverlarda oynamıyorum. Ama nttnow uygulamasını kurdum. Sabit konuda ileride gelecek güncellemeyle birlikte oyuna girişte onay isteneceği yazıyor. Şimdi bu telefon bozulursa yeni telefona aynı numarayı aynı hesap için kaydedebilecek miyim? Nasıl bir yol izlemeliyim hesabıma erişimi kaybetmemek için?

Forumda gördüğüm kadarıyla şuan böyle bir şey mümkün değil.

Member bomi's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Bu suya düşen 4. telefonum. İlk 3 telefon içinde suya düştükten sonra en uzun çalışanı 3 ay çalışmıştı. Yani bir kaç ay sonra bu telefon da bozulur gibi geliyor.

Ben yeni serverlarda oynamıyorum. Ama nttnow uygulamasını kurdum. Sabit konuda ileride gelecek güncellemeyle birlikte oyuna girişte onay isteneceği yazıyor. Şimdi bu telefon bozulursa yeni telefona aynı numarayı aynı hesap için kaydedebilecek miyim? Nasıl bir yol izlemeliyim hesabıma erişimi kaybetmemek için?

GM Maglorex'in açıklaması:

Merhabalar,

Şu an için uygulamayı başka bir telefona kurmanız mümkün değil. Uygulama hala güncellenmekte olup yakın süreçte telefon değişimi için bir seçenek eklenecektir. Mümkünse eski telefonunuzu bir süre ulaşabileceğiniz bir yerde bulundurun.
    Güzel haber.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ben bunu nasıl göremedim ya. Çok teşekkürler. Bu güncellemeyi yapmadan onay istemezler heralde. Problem ortadan kalktı

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post

benim telefon desteklemiyo diye abimden kayıt oldum o da çoktan telefonu değiştirdi kaldı ki o güncelleme geldinde zırt pırt ulaşamayacaktım
    chara erişimimi hala düşünmekteyim tel alcak parayı bulamamakta var ve tel değişikliği gelir heral tek sıkıntım tel bulmak şuan