Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Maden gold mine. Üste üste biriksin.

Neden üst üste birikmiyor bu ?
    Ne gibi bir mantık var aceba üstümüzün dolmasının 3 dk da bir gidip gelmenin.
    Sınır 200 olabilir çoh iyi olur çohda güzel olur.

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    Hagli Gold mattock un bi ayrıcalığı olmalı .

Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Bir tek bu degil monster stonenin ust ust konulmasi lazim

monster stone mantıklı fakat gold mine dolarsa piyasa alt üst olur bi kere space basıp saatlerce bakmadan 100lerce m götürmek saçmalık

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by atarlii View Post
    monster stone mantıklı fakat gold mine dolarsa piyasa alt üst olur bi kere space basıp saatlerce bakmadan 100lerce m götürmek saçmalık
    Alla alla ne çıkıyo ki madenden alt üst etsin 100 lerce m kasılsın
    Zaten 200 le sınırlandırılsın dedim 3 dk değilde 30 dk da bir bakalım çara

Quote Originally Posted by P4L4 View Post
    Alla alla ne çıkıyo ki madenden alt üst etsin 100 lerce m kasılsın
    Zaten 200 le sınırlandırılsın dedim 3 dk değilde 30 dk da bir bakalım çara
    şu anda madendeyim sürekli ilgilenirsem 150 m civarı geliyor haftalık aşağı yukarı hesaplamalarıma göre

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    şu anda madendeyim sürekli ilgilenirsem 150 m civarı geliyor haftalık aşağı yukarı hesaplamalarıma göre
    Senin 1 haftada kastığını adamlar cz de 10 dakikada kasıyor kardeş. Asıl piyasının sunucunun içine eden yerler cz deki farm slotları.ömrünü kısaltıyor cz bos taşı ve mithril slotları.

Senin 1 haftada kastığını adamlar cz de 10 dakikada kasıyor kardeş. Asıl piyasının sunucunun içine eden yerler cz deki farm slotları.ömrünü kısaltıyor cz bos taşı ve mithril slotları.
    ama cz için belirli bir item birikimi level birikimi felan gereekiyo maden öyle mi 6 m e bi golden mattock al bşla kaznaya

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ama cz için belirli bir item birikimi level birikimi felan gereekiyo maden öyle mi 6 m e bi golden mattock al bşla kaznaya
    Ya ben ne diyorum sen ne diyosun be kardeşim ya. A3 pazarı gez dragon scale armorların buyu kaç M .
    10 dakikada kasıyor adamlar ne itemi ne birikimi ? Deli gibi cz bowl da paralar kaldırılıyor bosslardan, sen bitik madeni gelmiş alt üst eder diyosun şaka gibisin.

Ya ben ne diyorum sen ne diyosun be kardeşim ya. A3 pazarı gez dragon scale armorların buyu kaç M .
    10 dakikada kasıyor adamlar ne itemi ne birikimi ? Deli gibi cz bowl da paralar kaldırılıyor bosslardan, sen bitik madeni gelmiş alt üst eder diyosun şaka gibisin.
    ya çok boş yapıyosun ben daha fazla cevap vermicem madem o kadar kolay sen de çık czye yap neden madende durup kasmaya çalışıyosun 15 dakikada 1 taşları kırdırmak zor geliyor sana adamlar ne emekler veriyo czde o statuye ulaşmak için