Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Question Oyunun Haklari Sadece Cash alip Para yatiran insanlar için mi Geçerli Sadece?

Ticket aticam CR ile koxper şikayetinde bulunucaz.
    Bi bakıyorum ticket yetkimiz yok. Neymiş daha önceden oyuna para yatırmamışız böyle bir saçmalık mı var?
    Bu oyunu sadece para yatırabilen insanlar oynamıyor.
    Oyunun tüm sosyal haklarından her insan faydalanabilmeli.

Senior Member
    bunun daha önce açıklaması yapıldı. O kadar çok ticket atan varki şuanda bile ticketlere zor yetişiyorlar bide bedava olduğunu düşün ? sistem çöker..

Bu arada koxp şikayeti için ticket atmana gerek yok diye biliyorum. cr bölümünden şikayet edebilirsin.

Junior Member
    Nttgame kendi kişisel sorunu bizi ilgilendirmiyor. Eleman yetersizse gereğini yapip eleman alıcaklar. Her ticket tek tek bakıp cevaplicaklar. Ben bunu oyunu oynuyorsan her hizmetinden faydalanmayi isterim. Ayrımcılık olmasını değil

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Hile bildirimlerini aşağıdaki link üzerinden yapabilirsiniz. Bilet göndermenize gerek bulunmamakta.

Hile Bildirim

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Hile bildirimlerini aşağıdaki link üzerinden yapabilirsiniz. Bilet göndermenize gerek bulunmamakta.

Hile Bildirim
    Sürekli incelenecektir teşekkürler demelerinden artık teşekkür kelimesini bile sevmez oldum
    CR personelini ve CR ye verilen cevapları arada kontrol etmenizi rica edeceğim
    Genelde : Pope , Phyracama , Nebiros

%100 makro kanıtı olan videolara sürekli incelenecektir teşekkürler deyip kapatıyorlar ve bir GM cevabı gelmeden konu silinmiş oluyor

Anlayışınız için teşekkürler