Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Senior Member The_Empty's Avatar

Lightbulb Saçlarima ak düştü (juraid mountain)

Yetkili arkadaşlar artık bu (HAK HUKUK ADALET) meselesi haline geldi. Lütfen ama lütfen JR de a.f.k kalanlara bir çözüm bulun bunun bir çok çözümü metodları var örnek vermek gerekirse party den 5 kişinin onayı ile a.f.k kalan şahıs oyundan otomatik atılabilir veya 3 dakika a.f.k kalan kişileri otomatik oyundan atılabilir. Oyuncular JR de birbirlerine kin ve nefret kusuyor bu adamlar yüzünden adamlar atak yapmıyor karakteri hareket ettiriyor video ksc alınmasın diye bunalttılar buna bir çözüm bulunmasını istiyoruz...............

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    İstedikleri kadar hareket etsinler arkadaşım. Video alınınca ceza görüyorlar. Atak yapmadıkları veya heal atmadıkları görülsün yeter. Gerekirse video uzun olsun. Lütfen bu tip oyuncuları CR'ye bildir. Bu gece 40 tane oyuncu yasaklandı Sirius'da. Artık yasaklanan oyuncular yeni serverlarda oynamak için telefonlarını ve numaralarını değiştirmek zorunda. Bir kere yasaklanınca anlayacaklardır hatalarını.

Senior Member The_Empty's Avatar
    Quote Originally Posted by tellimantar View Post
    İstedikleri kadar hareket etsinler arkadaşım. Video alınınca ceza görüyorlar. Atak yapmadıkları veya heal atmadıkları görülsün yeter. Gerekirse video uzun olsun. Lütfen bu tip oyuncuları CR'ye bildir. Bu gece 40 tane oyuncu yasaklandı Sirius'da. Artık yasaklanan oyuncular yeni serverlarda oynamak için telefonlarını ve numaralarını değiştirmek zorunda. Bir kere yasaklanınca anlayacaklardır hatalarını.
    Sen yetkili değilsin! Bunu yetkili birinden duymayı tercih ederim. Acaba dediğin ne kadar doğru? İlaveten ben kalıcı çözüm istiyorum. CR bölümü geçici çözüm yolu.
    Last edited by Savarlord; 02-18-2019 at 06:36 AM.

Senior Member
    Arkadaşa katılıyorum kalıcı çözüm lazım.mesela bu sorunu 5 yıllık bir sürede bdw için çözdüler gerçi ne kadar çözüldü o da tartışılır artık ölünce direk bdw'den atıyor.

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    bu haklı isyana bir çözüm bulunmalı artık.
    Jr de afk olmak nedir ya.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Savarlord View Post
    Sen yetkili değilsin! Bunu yetkili birinden duymayı tercih ederim. Acaba dediğin ne kadar doğru? İlaveten ben kalıcı çözüm istiyorum. CR bölümü geçici çözüm yolu.

Yetkili mi lazım ?
    Az sonra @ScORp_LiON gelip sana daha önce bunları defalarca anlattık arama bölümünü kullanın deyip konuyu kitleyince ne yapacaksın ?

Millete atar yapma okumazsın olur biter.
    Last edited by KHD; 02-18-2019 at 09:30 AM.

Banned
    Hangi etkinlikte sorun yokki chaos koxper, bdw atma bugu, jr bugları için kitap yazılır tabi. Boş ver bugları çok önemli pus itemi gelmiş pusa yüz tarama bas keyfini bak.

Senior Member tellimantar's Avatar
    Nickname
    GipsyKING
    Class
    KO -> Warrior
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Savarlord View Post
    Bak gerçekten saygısızsın. Burada böyle insanlara ne yapmamız gerektiğini anlatıyorum. Söylediğim bu öneri toplu bir şekilde yaparsak bir nebze olsa da bulunduğumuz sunucuyu temizlemek adına yararlı olur. Sana bundan bahsetmeye çalışıyorum. Okuyana da vesile olmaya çalışıyorum. Fakat karşılaştığım saygısızlığa bak. Bizler rapor etmediğimiz için böyle bu oyun.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by tellimantar View Post
    Bizler rapor etmediğimiz için böyle bu oyun.
    Pardon da biz oyuncuyuz İşi-sorumluluğu bu olan kimseler var. Elbette yeri gelince onlara destek vermeliyiz ama bu sorumluluğu üstlenmek olabildiğince biz oyunculara kalmamalı.

Senior Member
    Kapatin jryi allah aşkina gemleri madene ekleyin çok düşük ihtimalle 80 level mattock giyme siniri getirin 0 bug :d