Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Angry Sözde Genie'ler Hakkında

Yeni serverlarda oyuna tekrar başladım. Koxp güya bitmiş deniliyordu. Kaç haftadır elle farm yapıyorum. Usandım artık elle oynamaktan, dedim genie alayım slota bırakayım. Daha önce tek atılamayan veya yüksek efor gerektiren slotlarda kasmıştım. Deruvish, harpy benzeri. Dedim kolay slotlara bakayım genie ile zahmetsiz kasılacak.

Savage slotuna gidiyorum bir sürü genieli adam var. cardinaller gene öyle. gidip yanlarına açıyorsun genie'yi. Bir halta yaramıyor. Moblar seri seri ölürken benim eleman elini kaldırmaya bile yeltenmiyor. genie öyle çokta seri atak yapan birşey degil ks ye gitmiyor şartlar eşit gözükse bile. Sonra kapatıyorsun başlıyorsun elle z4z4z4z4z4z4 kombon neyse artık. Bakıyorsun ki adamın geniesi elle yaptıgın ve olabilecek en hızlı atakları bile ezip geçiyor. Buradan ne sonuç çıkıyor sayın yönetici arkadaşlarım. Millet genie logosunu üstünde döndürüyor ki gm bana elleşmesin. Aslında ayarlarda ki atak kısmında skill bile yok. Başlattığı gibi ya koxp açıyor ya da makro açıyor. Ha bunun yanında açık beyan kimseyi umursamadan koxpunu açan babayiğitler var. Günlerce aynı slotta kasıyorlar. Dandik internetin ile videosunu çekiyosun gönderiyosun ilgileniyolar güya falan filan.

Sadede geleyim. Towndan çıkıp farm slotlarını geziyorum. Hepsinde ya koxp var ya da makro. Bunların ise %90'ı genie adı altında kasıyorlar. Yemin ederim internetim hızlı olsa hepsinin videosunu çekmeye seve seve talibim. 8mb internet ile 1dk 720p videoyu upload etmesi 50 dakika sürüyor. insaf ya. oyun mu oynayayım dakika başı karşılaştığım adamları mı şikayet edeyim. Lütfen şu farm slotlarını sürekli gezin bizi şu dertten kurtarın ve lütfen şu genie açanları direk pas geçmeyin izleyin. sadece izleyin her şey net bir şekilde belli oluyor. İlgilenin artık.

Junior Member zee_walkerblack's Avatar
    Nickname
    ZEE
    Class
    KO -> Mage
    Race
    El-Morad
    Hocam internette videonun çözünürlüğünü düşürmeden boyutunu düşürebileceğin programlar mevcut. Onlardan birini kullanarak 50 dakikalık süreyi 3-5 dakikalara indirebilirsin.

Junior Member
    report sıstemınde yenılıge gıdılmesı gerek adam koxp alıp oyunu 2 dk da acıyor bız sıkayet etmek ıcın 30 dakıka ugrasıyoruz

Junior Member
    Quote Originally Posted by zee_walkerblack View Post
    Hocam internette videonun çözünürlüğünü düşürmeden boyutunu düşürebileceğin programlar mevcut. Onlardan birini kullanarak 50 dakikalık süreyi 3-5 dakikalara indirebilirsin.

eğer bu kadar düşüren programlar varsa çok işimi görür teşekkür ederim kayıtları da uzun süre alabilirim. fakat köküne inilmesi için gm nin bizzat bakması lazım. gerçekten 10dk içinde 10 ayrı koxp yada makro ile karşılaşılıyor çok rahat bir biçimde. benim işim bunlarla ugraşmak değil. o kadar premium ve pus itemim var. hepsinin süresi ilerliyor oynayamadan.

Junior Member
    Normal makro kullanımı neyse de genie altı macro kullanımı çok büyük dezavantaj yaratıyor.Kaldı ki rekabet edemeyip genie altı macro kullanımına başlayan bir sürü örnek var etrafımda. Örneğin az önce sinirlenip oyundan çıktım çünkü genie bırakabileceğim tüm slotlarda macro ile karşılaştım. Örneğin şu an;
    Server: Altar-4
    Slot: Cardinal

Her iki campı da kontrol ettim, üst slottaki her iki oyuncu da bariz macro, koxp vs her neyse. Onlardan çok daha yakın olmama rağmen rekabete giremiyorum çünkü genie'm hedef alana kadar rakibim vurmuş, hatta ikinci oku da yollamış oluyor. Ya benim genie bozuk, ya da bariz kural ihlali var. Yarım saat boyunca alabildiğim kutu sayısı 4, onda da rakibimin kullandığı yetenek sekti. Yani yine benden önce vurmayı başardı. Çoğunda ben hedef alamadan hedef öldü.

Merak ettiğim konu, sadece işi 3rd party yazılımları tespit etmek olan gm'ler var mı, yoksa en azından bu tarz getirisi -kısmen- yüksek olan slotlar 2-3 saatte bir kontrol edilemez mi?

Youtube'da gördüğüm bir videoda GM komut kullanarak oyuncunun genie'sini kapatıp saldırıya devam edip etmediğini görebiliyor.

Video çekme uzantısını yükleyip yarından itibaren cheat reports bölümünü videolarla dolduracağım bakalım ne olacak. Cardinal, savage, skeleton knight, uruk ailesi gibi rekabetin yüksek olduğu yerlerde her gün en az 3-4 kişi görüyorum çünkü.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    hocam her gördüğün genia makro degil önce bunun mantıgını anlayın adamlar slotu vermemek için genia açıkken eliyle atak yapıyor bağzı oyuncular ret pot basıyor slotu vermemek için bir çok alternatif var senin her gördüğün oyuncu malesef makro degil bu algı oluşmasın kafanda

Banned
    Genie buy pazar kaldırılmalı oyunluktan çıkardı hileciler için zorlaştırıcı şeyler getirilmeli level görev süre vs yeni accont açıyor aynen devam bu sistemde legaller konu açıp durur reportlar olan onlara olur hapse giren banlanan kasacağını kasar cash alıp hapisten çıkmaya trade için 400 cash almaya devam eder...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by T0RO112 View Post
    report sıstemınde yenılıge gıdılmesı gerek adam koxp alıp oyunu 2 dk da acıyor bız sıkayet etmek ıcın 30 dakıka ugrasıyoruz
    Tpt'leri Discord platformundan anlık bildirmek için sunucu ve nickini yazmanız 3 saniye sürmez.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Tpt'leri Discord platformundan anlık bildirmek için sunucu ve nickini yazmanız 3 saniye sürmez.
    yanlış bilgi vermeyiniz... Discord'da reportlamak için 15lv olmak gerekiyor. Bunun süresini de yazarsanız doğru bilgi olur...

Junior Member
    Quote Originally Posted by ExtraWhite View Post
    hocam her gördüğün genia makro degil önce bunun mantıgını anlayın adamlar slotu vermemek için genia açıkken eliyle atak yapıyor bağzı oyuncular ret pot basıyor slotu vermemek için bir çok alternatif var senin her gördüğün oyuncu malesef makro degil bu algı oluşmasın kafanda
    kardeşim emin ol burdaki herkes bu oyunu biliyor. bu dediklerini herkes anlıyor.