Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member
    Quote Originally Posted by lord02 View Post
    Arkadaşlar yıllar sonra bir heves oyuna geri döndük daha biz görevlerle uğraşırken çoğu kişi adrese dayalı boss sistemi ile ayaklarına boss çağırıp item dizmeye başladı bu durum kabullenilecek gibi değildi ama kabullendik. Bari görevleri yapalım dedik heryer koxper doluydu bunuda kabullendik Oyun resmen ticarethaneye dönmüş forumlarda günlük bu kadar para kazanıyorum kredimi oyundan karşılıyorum tarzında onlarca konuyuda görünce anladımki oyun oyunluktan çıkıp millet için işyerine dönmüş buda bardağı taşıran son damla oldu anladıkki oyun oynanacak gibi değil Bizim gibi tekrardan başlayanlarda söyleyeceğim size tavsiyem iş amaçlı değilde zevk amaçlı oynuyorsanız kesinlikle bırakın çünkü oyunun %95 i iş amaçlı oynuyor hele solo oynuyosanız hiç oynamayın soloya hayat hakkı yok
    aynen solo oyuncunun hiç bi şanşı kalmadı katılıyorum sana

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Forumda biraz araştırma yaparsanız tüm cevaplar var. Oyun harici ticaret yasaktır, tespit edilen hesaplara sizin aldığınız gibi ceza verilir. En azından küçük bir araştırma ile bizim yapmayın yapmayın dediğimiz konulara gülüp geçenlerin bir süre sonra neden ben banlanıyorum diye açtıkları konuları da görebilirsiniz.
    Dostum iti diyorsun güzel diyorsun " oyun harici ticaret yasaktır " arkadaşta diyor ki , sizin resmi bayileriniz ( esn kodu satan bayileriniz ) , sitelerinde gb satıyor , item satıyor.

Eee buyuralım hadi , bayiliklerini iptal edin ?

Şimdi diyorsunuz ki örnek olarak " hesap paylaşımı kesinlikle yasak " Sizin şirketinize konuk olarak almış olduğunuz , gm ile birlikte pk attırıp canlı yayın yaptırdığınız şahıs videolarında charıma sabah arkadaş girdi , charıma şu girdi vs açık açık söylüyor.

Eee buyuralım hadi , userı banlayın hesap paylaşımı yüzünden ?

Çok basit iki tane örnek verdim. Aksiyon alınacak mı
    Last edited by ScORp_LiON; 02-17-2019 at 07:19 PM.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IR3turnOFeaR View Post
    Dostum iti diyorsun güzel diyorsun " oyun harici ticaret yasaktır " arkadaşta diyor ki , sizin resmi bayileriniz ( esn kodu satan bayileriniz ) , sitelerinde gb satıyor , item satıyor.

Eee buyuralım hadi , bayiliklerini iptal edin ?

Şimdi diyorsunuz ki örnek olarak " hesap paylaşımı kesinlikle yasak " Sizin şirketinize konuk olarak almış olduğunuz , gm ile birlikte pk attırıp canlı yayın yaptırdığınız şahıs videolarında charıma sabah arkadaş girdi , charıma şu girdi vs açık açık söylüyor.

Eee buyuralım hadi , userı banlayın hesap paylaşımı yüzünden ?

Çok basit iki tane örnek verdim. Aksiyon alınacak mı
    Her gün aynı şeyleri yazıyorum, üstelik 1-2 kez değil 10 15 kez aynı şeyleri yazıyorum. Hesap paylaşımının cezası müşteri hizmetlerinden hak mahrumiyetidir, bilet attığınızda paylaşılan ve devredilen hesaplara destek verilmez cevabı alırsınız. Artık lütfen popüler olan yayıncıları gelip burada şikayet etmek yerine NTTGame'in canı yayınını izleyin, sevgili Khenarth bunu her yayında en az 10 kez cevaplıyor zaten.

Şunu da hatırlatmakta fayda var. Hesabınızı paylaştığınız kişi 3. parti program kullanıyorsa aynı ip'deki tüm hesaplar banlanır. IP Match nedeniyle banlanıp hala hesap paylaşanlar neden banlanmıyor diye ısrarla soran kullanıcılar var ve ne gariptir ki bu kadar basit bir şeyi anlayamıyorlar. Hile yapmayan hesaplar hak mahrumiyeti, hile yapan paylaşılan hesapların tümünün kapatılması. Daha da basit anlatamam.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Her gün aynı şeyleri yazıyorum, üstelik 1-2 kez değil 10 15 kez aynı şeyleri yazıyorum. Hesap paylaşımının cezası müşteri hizmetlerinden hak mahrumiyetidir, bilet attığınızda paylaşılan ve devredilen hesaplara destek verilmez cevabı alırsınız. Artık lütfen popüler olan yayıncıları gelip burada şikayet etmek yerine NTTGame'in canı yayınını izleyin, sevgili Khenarth bunu her yayında en az 10 kez cevaplıyor zaten.

Şunu da hatırlatmakta fayda var. Hesabınızı paylaştığınız kişi 3. parti program kullanıyorsa aynı ip'deki tüm hesaplar banlanır. IP Match nedeniyle banlanıp hala hesap paylaşanlar neden banlanmıyor diye ısrarla soran kullanıcılar var ve ne gariptir ki bu kadar basit bir şeyi anlayamıyorlar. Hile yapmayan hesaplar hak mahrumiyeti, hile yapan paylaşılan hesapların tümünün kapatılması. Daha da basit anlatamam.
    benim için o bu şu yok popülermiş değilmiş örnek değil . yazdığımın mantığını anlamıyorsunuz bide şöyle anlatayım . Normalde bu sizin kuralınız ve diyorsunuz ki bu kişi mhz'den destek alamaz vb. bende diyorum oyunun sizin için etiğine aykırı olan bir şeyi yapan bir kişiyi canlı yayına alacak kadar etik değerlerinizi çiğnetiyor musunuz ? burada kişiler önemli değil . sadece şirketin yasak olan bir şeye bakış açısını ve bunu yapan bir kişiyle muhabbetini anlatmak istedim.

hadi bunu geçtik , diğer örnek ? oyun dışı ticaret yasak diyorsunuz , resmi bayiniz gb item satıyor buna bir cevap

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    benim için o bu şu yok popülermiş değilmiş örnek değil . yazdığımın mantığını anlamıyorsunuz bide şöyle anlatayım . Normalde bu sizin kuralınız ve diyorsunuz ki bu kişi mhz'den destek alamaz vb. bende diyorum oyunun sizin için etiğine aykırı olan bir şeyi yapan bir kişiyi canlı yayına alacak kadar etik değerlerinizi çiğnetiyor musunuz ? burada kişiler önemli değil . sadece şirketin yasak olan bir şeye bakış açısını ve bunu yapan bir kişiyle muhabbetini anlatmak istedim.

hadi bunu geçtik , diğer örnek ? oyun dışı ticaret yasak diyorsunuz , resmi bayiniz gb item satıyor buna bir cevap
    Her gün aynı şeyleri yazıyorum, üstelik 1-2 kez değil 10 15 kez aynı şeyleri yazıyorum.
    Bu soruyu ilk siz sormuyorsunuz biliyorsunuz değil mi, tekrar yazıyorum ben bunların cevaplarını günde 10 15 kez yazıyorum. Hiçbir konuyu da silmiyoruz, merak ettiğiniz tüm cevapları sağ üst köşedeki arama sekmesini kullanarak ulaşabilirsiniz.

Yayına davet edilen yayıncı hesabı paylaşmış ya da bir başkasının hesabına girmişse bu yayına çıkmasına engel mi? Hileci dersiniz tamam, yaşadışı işlerle uğraşıyor dersiniz tamam sadece hesap paylaştı diye yayıncıları Taksim meydanında mı sallandıracağız? Hoşlanmıyor olabilirsiniz, sevmiyor olabilirsiniz, yayınlarını izlemezsiniz olur biter. Ancak 5k izlenen yayıncıları sürekli gelip sanki onlara ayrımcılık yapılıyor gibi lanse etmeniz hoş değil. Forum kullanıcısı adamın yayınını izlemiş gelmiş burada yayında küfür ediyor diyor. Ne yapayım o zaman gideceksin Twitch şikayetinden şikayetçi olacaksın. Yayıncı şikayet edeceğim derken ciddi anlamda çıldıran kullanıcılar var, lütfen siz onlardan olmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Resmi bayilerimiz ile aramızda olan ortaklık sadece Npoint ve Premium satışı hakkındadır. Oyun içerisinde karşılığı olan takaslar harici yapılan takasların hiçbiri tarafımızdan kabul edilmemektedir.

Oyun içerisinde karşılığı olmayan alım ve satım işleminin tespiti durumunda başınıza gelecekler;

* Hesabınız incelemeye alınarak bir süre veya sınırsız olarak kapatılır.
    * Oyun içerisinde karşılığı olmadığı için hiçbir geri dönüş veya hak talep edemezsiniz.

Oyun içerisi harici yapılan takas veya satışlarınız sizlerin bu gibi durumlarda mağdur olmamanız için yasaklanmıştır.

Ek olarak müşteri hizmetleri departmanımız satın alınan (gerçek para ile) ya da paylaşılan hesaplara destek vermiyor.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...%B1klay%C4%B1n

Turkce meali;

O firmalar bize tonlarca para oduyor, illegal durumlari bizi ilgilendirmez. Biz paramiza bakariz. Eger bunu sorgulayacak olursaniz iki PUS harcamasi yapiyorsunuz diye bitiniz kanlanmasin aklinizi aliriz. Yani siz hicbirseysiniz. Ozetle, bizim gozumuzde silah satan sucsuz, silahi kullanan suclu.

Cok fazla ses cikarma dogrulari soyleme konusma! Sonucunda forumdan uzaklastirilacagini bil!

Kusura bakma hocam ulkemizdeki aci gercekler.
    Last edited by Pog_JqwKbC8k; 02-17-2019 at 08:18 PM.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    oyun ticarethane forumda siyaset meydanına dönmüş oyunu bırakan veya bırakma kararı alan arkadaşın dediği doğrudur pay2win böyle bir şey değildir pusta satılan red pot buna örnektir hiç bir mmorpg oyununda haritada belli saat aralığında spawn olan bir boss u pustaki bir ürün sayesinde önüne düşüremezsin böyle bir olay yoktur

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Bu mssler olmasaydı skill açmadan oynayacaktınız wariorlar 80 skilli için dünya para ödeyecekti. Mageler asaslar lupus için neler neler aman aman. Ancak mssye bir düzenleme getirtilip sadece skill açmak için gereken mobların çıkması sağlana bilir (Shaula , lesath , barkira , obl , hq , lobo , lupus , lycaon ) olarak ayarlanılması serverlere item girişinin daha az olmasını sağlayabilirdi.

Junior Member
    Adam 20 30 tllik pus itemi kırdırarak yani mss 20 milyarlık iten elde ediyor en basit açıklama

Member VVizKhalifa's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Forumda biraz araştırma yaparsanız tüm cevaplar var. Oyun harici ticaret yasaktır, tespit edilen hesaplara sizin aldığınız gibi ceza verilir. En azından küçük bir araştırma ile bizim yapmayın yapmayın dediğimiz konulara gülüp geçenlerin bir süre sonra neden ben banlanıyorum diye açtıkları konuları da görebilirsiniz.
    Bom HeadShot
    “Benim naçiz vücudum, bir gün elbet toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti, ilelebet payidar kalacaktır.” MUSTAFA KEMAL ATATÜRK