Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Yillar sonra oyuna geri dönüş ve tekrardan birakma karari

Arkadaşlar yıllar sonra bir heves oyuna geri döndük daha biz görevlerle uğraşırken çoğu kişi adrese dayalı boss sistemi ile ayaklarına boss çağırıp item dizmeye başladı bu durum kabullenilecek gibi değildi ama kabullendik. Bari görevleri yapalım dedik heryer koxper doluydu bunuda kabullendik Oyun resmen ticarethaneye dönmüş forumlarda günlük bu kadar para kazanıyorum kredimi oyundan karşılıyorum tarzında onlarca konuyuda görünce anladımki oyun oyunluktan çıkıp millet için işyerine dönmüş buda bardağı taşıran son damla oldu anladıkki oyun oynanacak gibi değil Bizim gibi tekrardan başlayanlarda söyleyeceğim size tavsiyem iş amaçlı değilde zevk amaçlı oynuyorsanız kesinlikle bırakın çünkü oyunun %95 i iş amaçlı oynuyor hele solo oynuyosanız hiç oynamayın soloya hayat hakkı yok

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Adrese dayalı boss sistemi dediğiniz nedir?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

mss deniliyormuş

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Special Monster Staff ve Monster Summon Staff dediğiniz eşya PUS yani Pay2Win eşyalarıdır. Elbette Pay2Win eşyalarını kullanan kullanıcılar Free2Play oyunculara karşı üstünlük kuracaklardır. Ayrııca her kestikleri boss için %100 drop garantisi yoktur. Sizin mantığınıza göre PUS eşyası kullanan her oyuncu sizin oyunu bırakmanız için bir sebep olmuş.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Olay şu ntt game ticari bir işletme doğal olarak kar etmesi gerekir fakat oyunnun akışını bu kadar etkileyen bir şeyden değilde sürümden kazanması gerekir adamlar 1 günde uniq şov yaptı biz o kadar uniq itemi 6-7 ayda dahi kasamayız onuda geçtim knighta girmeden önce oynadığım mmorpgde sırf oyun içi para çektim diye 6 çarımı birden süresiz banladılar sadece biriyle çekmiştim parayı ama adamlar bütün çarlarımı banladı takdir ettim kendilerini her hesabı inceliyorlar illegal bir para akışı gördüğü anda şahısın bütün çarlarını banlıyorlar ama knightta ise tam tersi oyun ticarethane gibi resmi cash satıcılarınız item + gb satıyor gözünüzün önünde ama herhangi bir yaptrım uygulmıyosunuz bu liste uzar gider kısacası bu oyunda parayı veren düdüğü çalıyor

Her yer hile ise biraz elimizi taşın altına koymakta fayda var. Windows+G tuşuna basarak anında video alabilirsiniz. Yeni serverlara premium olmadan girilmiyor zaten, hileci premium parasından olursa bir daha gelir mi? Her telefon numarasından 3 karakter açılabiliyor, böyle banlata banlata bunların sonunu getirebiliriz. Bizim görevimiz bu değil evet, çok saçma fakat sistem bu şekilde gidiyor. Şirket 10 eleman alıp bütün gün server taraması yapmıyor ama biz de oynuyoruz işte..

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Forumda biraz araştırma yaparsanız tüm cevaplar var. Oyun harici ticaret yasaktır, tespit edilen hesaplara sizin aldığınız gibi ceza verilir. En azından küçük bir araştırma ile bizim yapmayın yapmayın dediğimiz konulara gülüp geçenlerin bir süre sonra neden ben banlanıyorum diye açtıkları konuları da görebilirsiniz.

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Quote Originally Posted by BartyCrouchJR View Post
    Her yer hile ise biraz elimizi taşın altına koymakta fayda var. Windows+G tuşuna basarak anında video alabilirsiniz. Yeni serverlara premium olmadan girilmiyor zaten, hileci premium parasından olursa bir daha gelir mi? Her telefon numarasından 3 karakter açılabiliyor, böyle banlata banlata bunların sonunu getirebiliriz. Bizim görevimiz bu değil evet, çok saçma fakat sistem bu şekilde gidiyor. Şirket 10 eleman alıp bütün gün server taraması yapmıyor ama biz de oynuyoruz işte..
    Sistemin gerçekten nasıl işlediğini bilseniz böyle yorumlamazdınız sunucuları kontrol eden çok kalabalık bir ekip var emin olun ama sonuçta hepsi de insan ve aynı anda her yerde birden olma şansları yok. Fakat ne kadar fazla eleman olursa olsun hileciler bıkmadan devam ediyorlar. Uygulanan cezalar gerçekten hafif değil forumda gördüğünüz haksız ban vs.vs. konuları açanların %99,9'u bu sebeplerden ban yiyenler. Bunu size eski bir forum görevlisi olarak samimiyetimle söylüyorum.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ShadowChaser View Post
    Sistemin gerçekten nasıl işlediğini bilseniz böyle yorumlamazdınız sunucuları kontrol eden çok kalabalık bir ekip var emin olun ama sonuçta hepsi de insan ve aynı anda her yerde birden olma şansları yok. Fakat ne kadar fazla eleman olursa olsun hileciler bıkmadan devam ediyorlar. Uygulanan cezalar gerçekten hafif değil forumda gördüğünüz haksız ban vs.vs. konuları açanların %99,9'u bu sebeplerden ban yiyenler. Bunu size eski bir forum görevlisi olarak samimiyetimle söylüyorum.
    Hoş geldin

Senior Member ShadowChaser's Avatar
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hoş geldin
    H.b lead, uzun zaman olmuştu bir bakayım ne var ne yok buralarda dedim çok da farklı şeyler yokmuştu