Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Angry Artık Şu Luringe Çözüm Bulun Yeter Ya Yeter Ne Kadar Zor Olabilir

Haysiyetsiz Şerefsiz İnsanlar için o kadar emek boşa gidiyor hem para hem zaman
    dünyanın en büyük hırsızlığı zamanı çalmaktır
    siz yetkililer de önlem almayarak buna bir nevi ortak oluyorsunuz
    misalen exp kaybeden fazladan genie çeker diye düşünüyorsanız ki ben artık çözümü olabilecek şeylerin çözülemeyişini buna bağlıyorum
    bu hakaret itham değildir önyargı yada düşünce özgürlüğüdür
    Şu Oyun Canavar gibi bilgisayarlarda bile kasıyor bide 7/24 video kayıt mı açıcaz exp kasabilmek için
    neymiş efendim cevap genie koxptur böle exp kasılmaz mı diyen ararsın afqsınız farmcılara ölüm diyen mi ararsın
    görev yapamıyon alın size exp diyen mi ararsın bahane bol o şerefsizliği emek hırsızlığını yapmak için bol bol bol bahane *** gibidir herkezde bulunur

Senior Member
    Cezalar artırılmalı.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    Genienin emek hırsızlığı olduğunu düşünüyorsa bunu yapabilir eskiden az troll warrior çekmedim mesela itiraf ediyorum yaptım böyle de düşünüyorum cezasının olması yapılmayacağı anlamına da gelmez ben genieyi açıyorum dizi izliyorum mesela sonra bi bakıyorum birileri gelmiş izliyorum ve bazen mob çekiyorlar ve bunu kayda alıp cheat reports a konu açarak şikayet ediyorum ve beklemeye başlıyorum elden başka hiç bir şey gelmez bu arada pm atıp slotta biz varız yok işte elinde yamuk bow var orada durma ölürsün gibi tuhaf tuhaf yazılar geliyor ve gülüp geçiyorum

şimdi sen ilgilenemediğin için mi genie açıyorsun yoksa ilgilenebileceğinden fazlasına sahip olduğun için mi fark edemiyorsun ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KHD View Post
    Cezalar artırılmalı.
    Kısa süre önce ceza hapis + süreli ban olarak değiştirilmiştir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    Genienin emek hırsızlığı olduğunu düşünüyorsa bunu yapabilir eskiden az troll warrior çekmedim mesela itiraf ediyorum yaptım böyle de düşünüyorum cezasının olması yapılmayacağı anlamına da gelmez ben genieyi açıyorum dizi izliyorum mesela sonra bi bakıyorum birileri gelmiş izliyorum ve bazen mob çekiyorlar ve bunu kayda alıp cheat reports a konu açarak şikayet ediyorum ve beklemeye başlıyorum elden başka hiç bir şey gelmez bu arada pm atıp slotta biz varız yok işte elinde yamuk bow var orada durma ölürsün gibi tuhaf tuhaf yazılar geliyor ve gülüp geçiyorum

şimdi sen ilgilenemediğin için mi genie açıyorsun yoksa ilgilenebileceğinden fazlasına sahip olduğun için mi fark edemiyorsun ?
    kardeşim şimdi insanlık halidir kimiz çalışır kimimiz işsizdir evdeyizdir bişi olur afq kalmak zorunda kalırsın duşa girersin kahvaltıya gidersin gece uyursun sabah kalkarsın madem genie diye bişi var afq da exp kasılabiliniyor ne diye asosyale bağlayayım
    bana gelince ben şuanlık işsizim exp ptye bırakıyorum charı arkada film izliyorum dizi izliyorum
    oyunun çakallığından faydalananlar olucak diye sürekli exp kasan charımı izleyemem bilgisayarım nedendir anlamam kasıyor ko da
    adamın banlanıp banlanılmaması umrumda deil banlanması gerek ama bu zihniyetteki kişilerin oyundan uzaklaşması gerek yok 1 hafta ban + hapis ne diye iyimser davranıyosun ki banla geç hak nedir hukuk nedir emek nedir zaman kaybı nedir umurlarında değil kıllık olsun ibnelik olsun bahaneleri bitmiyor
    ya genie tamamiyle kalksın yada gereğini tamamiyle yerine getirsin afq iken exp kasamayacaksak 3 5 denyo yüzünden
    mob haraketlerini belli bi mesafede tutmak 2 3 code a bakar o mesafe geçildiğinde kişi atakda veremesin mobda direk respawn olsun

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Cezanın arttırılması güzel ama oyun içi bir düzenleme yapılması daha uygun. Önceki yayınlarda Felankor gibi mobların belirli bir mesafeden sonra respawn olması hakkında bahsedilmişti. Sanırım tüm moblara eklenmesi uzun zaman alacak beklemedeyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    karşı tarafın afq olduğunu video çekmediğini düşünenler illaki yapıyorlar ama chaları da umurlarında değil sanırım

ben luring ortadan kalksın crdan bi konu eksilmiş olur sizde rahatlarsınız

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ITaladroI View Post
    Cezanın arttırılması güzel ama oyun içi bir düzenleme yapılması daha uygun. Önceki yayınlarda Felankor gibi mobların belirli bir mesafeden sonra respawn olması hakkında bahsedilmişti. Sanırım tüm moblara eklenmesi uzun zaman alacak beklemedeyiz.
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    karşı tarafın afq olduğunu video çekmediğini düşünenler illaki yapıyorlar ama chaları da umurlarında değil sanırım

ben luring ortadan kalksın crdan bi konu eksilmiş olur sizde rahatlarsınız
    Yapımcıdan böyle bir talepte bulunulmuştu ama ne durumda bilmiyorum ancak luring cezasının tekrarında inisiyatifle kapatılan hesaplar olduğunu biliyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Ben mob çeken tayfadan değilim fakat mob çekmenin ban sebebi olması çok saçma.İllegal bir şey yapmıyor ki adam.Skilli atıyor.Peşinden kovalatıyor.İstediği yere kadar kovalatır yani koxpla çekmiyo ki.Ntt game luringten banlarken açıklama olarak ne diyor acaba? huzur bozmak mı? zira huzur bozan çok fazla olay var.Ks atmak huzur bozuyor.5m eden itemi 50m e satmaya çalışmak huzur bozuyor.Saymakla bitmez.Ntt game çıkardığı genie rahat rahat kullandırtmak için böyle bir yönteme başvurmuş.Ben de mecburen genie kullanıyorum.Fakat biri gelip mob çekse partyi yatırsa reportlamam.Sonuçta gücü yeten ks atıp slotu alıyor gücü yetmeyen de çirkeflik yapıp slotu boşalttırıyor.Senin partynin gücü troll warrior kesecek kapasitede olsa slotunu kaptırmazsın.Aynı şekilde senin partynin gücü ks atanlardan fazlaysa yine slotunu kaptırmazsın.Ks atmak ban sebebi değil de mob çekmek neden ban sebebi?İllegal bir şey yok ortada.Sadece huzuru bozmak var bu da ban sebebi değil bildiğim kadarıyla.2006-2007 yılları arasında oynayanlar bilir az golemlere çekilmedik.. Biri party isteği attığında kabul etmeden önce hide basan adamlardık biz.. Kimse de ban yemedi.Yememeli de.Sonuçta her ne kadar kötü olarak yorumlansa da eski nesil olarak ulan bizi ne goleme çekip te yatırdılar be diyip gülüyoruz.Biraz da eğlenmeye çalışmalı insanlar diye düşünüyorum.
    Last edited by ScORp_LiON; 02-17-2019 at 06:18 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hmmm ne güzel eğleniyorduk ya, birisi Golem'de ts basıp herkesi yatırırdı dünyanın exp'i giderdi. Neden banlansın ki adam bizi eğlendirip, güldürüyordu. Benim sana tavsiyem 83 Reb 5 yap sonra da birisine kendini sabahtan akşama kadar Golem'e tp ettir, 7/24 full eğlence. Eğlencene kaldığın yerden devam et.