Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

BAN yedim yardımcı olurmusunuz

arkadaşlar iki günlük rogue assaian charım ban yedim illegal program kullanmadım. sadece bilgisayara koxp yükledim ama oyuna girmediği için hata verdi ve programı sildim. knight online silip tekrar yükledim ertesi gün ban yemişim konuyla ilgili nereye başvurmam gerekiyor. giriş yaptığımda tpt x yaazıyor

notyuna koxpla girmedim hata verdi zaten kullanmadım yani.
    Last edited by nst_raSYdzTK; 02-17-2019 at 01:11 PM.

Senior Member ZuhannaOfficial's Avatar
    Nickname
    Zuhanna
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    ALONE
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    good game, well played

Koxpu indirdiğin yere başvur Daha oyunda kullanma fırsatım olmadan ban yedirttirdi bana de..

Senior Member
    Sen o programı silsen bile o programın Windows'un sağına soluna gizli kapaklı yerlerine attığı dosyaları Xigncode buluyor. Temiz bir format atıp( C: delete ntfs format ) yeni bir hesap açıp sana yeni ve ""temiz" oyun hayatına başarılar dilemekten başka diyecek bir sözümüz yok. Şu aşamadan sonra o pc ile temiz format atmazsan hangi hesapla girersen gir banlatırsın.

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    Agshdhd adam dalga geçmeye gelmiş hahaah xd

Senior Member
    yapacak birşey yok bilgisayarını temizle yeniden bir hesap aç ve temiz oynamaya çalış kardeş.

aynen pc de programın dosyasımı kaldı acaba format haricnde bulup silmenin bi yolu varmı acaba ban sebebimi de bilmiyorum bilsem ona göre hareket ederim gm ler bakarsa bilgilere kullanmadığım görülür zaten

Quote Originally Posted by nst_raSYdzTK View Post
    aynen pc de programın dosyasımı kaldı acaba format haricnde bulup silmenin bi yolu varmı acaba ban sebebimi de bilmiyorum bilsem ona göre hareket ederim gm ler bakarsa bilgilere kullanmadığım görülür zaten
    adece bilgisayara koxp yükledim ama oyuna girmediği için hata verdi ve programı sildim. Ban sebebini kendin yazmışsın dostum nasıl bilmezsin?

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    İllegal program kullanmadın, sadece bilgisayara koxp yükledin. Anlıyorum
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Format at bilgisayarına.Sonra yeni bir hesap aç.Kimse sana yardımcı olmaz.Konuyu gören sadece kıçıyla güler.