Page 2 of 10 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 94
    Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Hala oyuncu olarak değilde ticaretçi mantığıyla oyun oynamanızı anlayamıyorum. Kaldı ki bu oyunu bireysel oynayacaksan yeni sunucularda bu pek mümkün değil. Ekip olmayınca her şey zora girer. Çete diye adlandırdığınız kişiler ekibini sağlam şekilde oluşturmuşsa ve siz güçsüz kaldıysanız kusura bakmayın bu sizin ticaretçi mantığınız yüzünüzden.

Ekip, aynı takımda olan insanların oluşturduğu gruba denir.
    CSde LOLde PUBGde takımınızdaki bir adam karşıya çalışıyorsa size zarar veriyordur bunun adı bilerek beslemedir ve suçtur.
    Rakiple anlaşmak her yerde suçtur. Mesela futbolda da adı şikedir.
    Bahçe farkı yapmak için rakiple anlaşmaya imkan vermek oyun mekaniklerinin bugıdır. Zamanında hikayede ve oyun içinde bunun olabileceği düşünülmemiş, şuan yapılıyorsa düzeltilmesi gerekir.
    Çözüm: farm yapılabilecek yerde ırk olmamalı. Her parti birbirine vurabilmeli. Düşmanımı düşmanlarından koruyan adamları vuramıyorum, Neden ?

İllegal olan şey adamların kalabalık veya itemli olması değil, Oyunun sunmuş olduğu hikayenin dışına çıkmalarıdır.
    Ben o kalabalığı indirsem ve o slota otursam oyunun bana dost olarak gösterdiği bir parti gelip benden kutu alabilir. Ama o adamlardan alamaz neden? Çünkü düşmanlarının içinde de kendi ekibini yerleştirmiş dostlarını vurabilmesi için. Terör örgütü gibi paralel yapılanma resmen.
    Last edited by AquiLaNi; 02-17-2019 at 10:00 AM. Reason: ek

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Yönetimin bakış açısı farklı arkadaşlar mmorpg nin anlamını ve kurallatını tamamen yıktılar kendine öz bir oyun yapısı yarattılar ne kadar konuşsanda boş şike gibi karşı rakiple anlaş işi götür pus a skilleri koy sömür priestı bitir örnek çok.

Senior Member
    Öncelikle Anlaşma yapan 2 ırkın clanları tespit edilip oyun mantığına aykırı hareket etmekten 1 hafta ban atılma ki biraz dikkat çeksinler.
    2. Çeteleşmenin olduğu serverlarda oynamayın başka server'a geçin. birlik olun clan kurun sizde saldırın saat verin aa bir dakika birlik olunca sizde mafya oldunuz?
    Demek ki iki ırk anlaşma yaptığında ceza verilmesi gerekiyor diğerlerine ceza vermek mantık dışı.

Senior Member
    Şu aralar gene oyunun iyi halleri 83 gelip,krowaz acildiginda o zaman gorun cetelesmeyi.Oyun oynanabilir ve herkes farm yapabiliyor,item farki ustunlugu pek yok,ve cıkan item para ediyor ne cıkarsa.Peki krowaz geldiginde raptoru 3me,md 1 m,silvery gem 4m satip,krowaz armor, silah yapilamadiginda pek cok oyuncu birakmak zorunda kaliyor.
    Last edited by SDFSDDFE17K; 02-17-2019 at 11:39 AM.

bu gidişe önlem alınmazsa zaten bu yeni serverların sonuda cyhper ve manes gibi olacak bu serverları bitiren klanlar yine burada bunları görmek zor olmasa gerek ha görmezden gelmek işlerine geliyorsa diyecek bir şey yok

Bu durum şuan bütün sunucularda mevcut. Buna nasıl bir çözüm getirilebilir bilmiyorum fakat oyun'da GB ticareti yasal olduğu sürece ne getirilirse getirilsin bu ekipler her zaman bir yolunu bulup o gelen çözüme adapte olacaktır.

Junior Member
    Çetelere son desteğinizi bekliyorum.

Senior Member
    Bahçe farmi kaldirisn droplar madene eklensin özel bir mattocktan çiksin sadece 80 level çarlar bu mattocku takabilsin sifir sikinti

aslında sürekli online olarak dolasabilseler czde cok güzel olucakta işte burdan söylemesi cok kolay