Page 1 of 10 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 94
    Junior Member

Bahçe Farmı Kaldırılsın

Bugün yeni serverlerin hepsinde 6-7 clanlı işbirlikleri mevcut ve aynı ırkta da değiller. Ks girsen seni darlıyorlar, kesmeye girsen 2.pt hemen çağırılıyor ve hiçbir şekilde giremiyorsun. Bu adamların itemleri zaten yüksek ve bu item farkı git gide açılacak bu şekilde giderse. Normal farmında olan bir insanın her kırdığı gemden uniq alması lazım ki bu adamları yakalasın. Bir yerden sonra bu durum ciddi user kaybına sebep olacaktır. Çok yerinde bir güncelleme ile cz'nin çeşitli yerlerine farm koyuldu fakat saatte şansın varsa 2-3 tane drop alıyorsun. Aynı parayı bahçede 10 dk içinde kasabilme imkanın var pek adaletli olduğunu düşünmüyorum. Oynanış mekaniği olmasa da oyuna son cz güncellemesi gibi yeni soluk getirilebilir. Anlayacağınız yılların ezberleri bozulmalı artık her türlü drop farm değişikliğine bence usko playerinin ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.

Örnek olarak vermek gerekirse bu moblar ronark land bölgesinde random olarak spawn olabilir veya monumente yakın mevkide herhangi bir yere spawn olabilecek şekilde ayarlanırsa oradaki kaos ortamında hem iyi pk döner hem de belirli grupların tekelinden çıkabilir fragment piyasası.

Tabi benim verdiğim sadece bir örnek daha fazla örneklerle bu çoğaltılabilir.

Delosu bitirdiniz çetelere darbe diyerek asıl çeteler ronark land bölgesinde. Saat saat paylaşmışlar hiçbirşey yapamıyoruz. Bu çetelere de darbe istiyoruz.

Hiç yapamıyorsanız Bifrost'u getirin diyorum.
    Last edited by emrecb1907; 02-17-2019 at 04:21 AM.

Senior Member xkikiemrex's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Olmaz ilk önce çeteler kazancak ezicek zevkini alıcak parasını kaldırcak hazır geri kazandırdığı clanlar oyunu bırakıcak odnan sonra bir şeyler düzelir bu hep böyledir böylede devam edecek.

EGO BUGA GİRİYOR DİYE KONULAR AÇİLDİ DİYER SW LERDE EGO YU BAHÇE DİŞİNDA KESSEN BİLE GULLOT BAHÇEDE DOĞUYOR. BAHÇE FARMİ YAPAN PARTİLERİN ARASİNDA KXXP TA VAR. ONLARA DİKKAT EDİN. report edin

Gayet haklı buluyorum seni,delosta çeteleşmeyi bitiricez,eşit farm sunucaz denildi.Bunu yaparken belki orayı slot gibi ayarlamış olabilirsiniz ama ramdom olarak bowl un her hangi bir yerinde dogması kasıcakları bowl a yıgıcaktır.Sonucta nereye atıcagı random en yakın olan alır.Fakat bunu getirseler,bu seferde karusların kafa clanlarıla anlasıp bowl u kapatırlarsa hi şaşırmam,bi işin içinde para dönüyosa insanlar onun tapar olmuş,eskiden taşa tapıyorlardı,şimdi taşları kağıt yaptılar ona tapıyorlar devrin modası.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Quote Originally Posted by sondaffy View Post
    EGO BUGA GİRİYOR DİYE KONULAR AÇİLDİ DİYER SW LERDE EGO YU BAHÇE DİŞİNDA KESSEN BİLE GULLOT BAHÇEDE DOĞUYOR. BAHÇE FARMİ YAPAN PARTİLERİN ARASİNDA KXXP TA VAR. ONLARA DİKKAT EDİN. report edin
    50 postun var 49'unda aynı şey yazıyor. Ne buguna giriyor ? Nerede konu açılmış ?

Kesinlikle katılıyorum böyle bağnaz bir durum olamaz. Oyundaki tüm slotlar herkese açık olduğu gibi cznin de herkese eşit bir şekilde açık olması gerekiyor. Delostaki çete ne ise bahçedeki çete/çeteler de odur.
    Hep destek tam destek! #BahçeFarmıKapatılsın

Senior Member
    Infractions
    0/1 (13)
    Çete çete içinde her yerde.

Ypılması gereken şey çok basit bifrost mobları cz bowl ve çevreside rastgele respawn olmalı tek bir alanda yüksek gelir elde edilen slot malesef bu şekilde olur. Cz 2 açılması çok saçma server 1 sadece pk bölgeleri olup gerekirse mob slotaları arttırılabilirdi bazen düşünmek gerek ama yok oyunun her yeri çeteleşme haline getirildi csw,genie, pazar,krowaz,chaos koxp çeteleri bile var.

Destek veriyorum delos çetesi cz taşındı cz den ego VS kaldırılmalı

Senior Member
    Diğer clanlar darlamalar yapıyorlar o zaman tüm ırk birlik olacaksın o kişileri darlmayacaksın.Zaten o kadar çok kişi gelince topuk yapıyorlar tek tek gitmeyin sadece toplu şekilde gidersek onlar orada anlaşma yapamazlar.

karşı ırkla anlaşma nedir ya cidden buna önlem alınması gerekiyor resmen oyunu gelir kapısı gibi görüp burdan geçinenler var bahçe farmıyla anlaşmışlar resmen kötü bir durum