Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
    Senior Member
    Sosyal deney ? Burası sokak değil.
    Yüzlerce insanı rahatsız edersen al sana sosyal deney mantıklı düşünürsen insanları rahatsız ediyorsun isimlerini öğrenmek için bir yol izliyorsun yeni dolandırıcılık sistemi geliştirmişsin farkındasın yada değilsin bu senin vurdum duymaz dediğin kişilerin sana ip ban atması lazımdı.
    Anlamayanlara anlatayım merhaba ben emre ahmetin sana borcu varmış mehmet bunu ödemeye geldim.
    Hayır arkadaşım ben mehmet değilim.
    ben hasan moruq ne mehmeti
    mehmet kim kanks ben cem
    mehmet değil ben murat kardeşim
    Felan gibi sonuçlarla oyuncu isimlerini öğrenebilmene yarar.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu tarz videoları görüyoruz da, senin çektiğin video nerede hani? Bir taslak hazırlamışsındır herhalde, görmek isteriz.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Ne taslaği adam bildiğin dolandırıcı pişkince gelip konu açmış agg len gm olcaktım varyaa bu adamın tüm sülalesini banlardım.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    Ne taslaği adam bildiğin dolandırıcı pişkince gelip konu açmış agg len gm olcaktım varyaa bu adamın tüm sülalesini banlardım.
    Biliyorum. Bütün sürprizi bozdun dostum ya
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    yan charından milleti kekleyip diğer charına aktarıyon olm biz senin gibileri cok gördük iyi olmus inş bütün charların ip match yemiştir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by P4RGALI View Post
    dolandırıcı mı okuduğundan bunu anladıysan bravo sana 1 lwl trade yada merchant bakabilir mi ki

yaptığı hoş değil orası ayrı bi konu pazar kuranlara gülüp eğlenmek için yapmış olmaları muhtemel

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Çiğ köfteci Ali ustanın tokat vurması gibi olmuş olay GM patlatmış şamarı enseye

ticketlara sadece oto mesaj geliyor o yüzden geçmiş olsun

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by turkmen034 View Post
    Altar serverinde bir hesap olusturarak level 1 karakterle pm uzerinden sosyal deney uzerine bir video yapiyorduk . Pm 'in icerigi tam olarak su sekilde:

Ben: Merhaba Emre, ben Ahmet. Hasan' in 1 gb borcu varmis pot koyar misin gate onune, pazar kur cekecegim.

Deney uzerine cogu kisi hayir kardesim karistiriyorsun tarzi mesajlar atti. Bazilari gercekten o kisiymis gibi davrandi ama sonunda bunun bir sosyal deney oldugunu zaten soyledik. Sonuc olarak mesaj attigimiz kisilerin yuzde 5'i bu sekilde davrandi. Ama bu kisilerden saniyoruz ki birisi sikayet etmis ve hesabimiz bloke oldu. Ama bu hesabi blocklayan yetkili sanirim karakterin 1 level olduguna hic bakmamis direkt olarak bannlamis. Ticket atamadim bunun icin Npoint almam gerektigini ogrendim. Umarim bu sorun bir an once cozulur. Kimse ile bir alisveris olmadi tamamen sosyal bir deneyden ibaretti bu tarz videolar youtube' da gorebilirsiniz ki nickleri de flu hale getirecektik videoyu editleyerek. Her ne olursa olsun bir hayal kirikligi benim icin yetkililerin bu denli vurdum duymaz davranmalari. Tesekkurler.
    Merhaba,

Forum hesabınızdan kapatılan hesabınıza ulaştım ve ortada sosyal deney ile ilgili bir ceza görememekteyim. Hesabınız "Inappropriate Nickname" yani, uygun olmayan bir karakter isminden dolayı kapatılmış.
    Bu bahsi geçen karakter ismi ise bir başka yayıncıya küfür niteliğinde olan bir isim olduğu için kapatıldı.

Eğer farklı bir hesaptan bahsediyorsanız lütfen almış olduğunuz ceza ile ilgili daha detaylı bilgi verin.

Keyifli oyunlar

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JeaLeus View Post
    Asosyallere sosyal deney yaparsan böyle olur Zaten bir burada eksiktiniz yaptığın şeyi okurken sıkıldım kim izleyecekti ki ne alakaysa saçma sapan birşey yapmışsın.
    katılıyorum sana okurken bile saçma