Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue

Party Drop Sıralaması Hk.

İyi günler bugün Ape partydeydim ve bu süre zarfınca bir şey dikkatimi çekti. Aşağıda resimde olduğu gibi partt full bir şekilde upgrade scroll partyden sadece 2 kişiye gidiyor. Buna anlam veremedim. Partyden drop giden iki kişinin üzeri full ve inventorylerinde upgrade scroll var diyelim aynı şekilde bende üzerimi doldurup ve invertoryime upgrade scroll aldım. Bana hiç bir şekilde drop gelmedi 1 saat boyunca ortalama 70-80 upgrade scroll düştü partyden sadece iki kişiye bu upgrade scroll dropları gidiyordu bu nasıl oluyor bunu nasıl yapılıyor akıl erdirmek mümkün değil.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Tahminimce Şöyle.
    Senaryo:
    Herkesin üstü full sadece upgrade scroll var sırayla herkese upgrade scroll gidiyor.
    1. Ahmet 2. Mehmet 3. Ayşe 4.Fatma 5. RoronaoZoroo(Siz) diyelim.

Eğer ki Ayşe invertoryi boşaltırsa saçma sapan itemler gelecek ve bır sonraki sıra Fatma'ya geçecek. Yani ape key ayşe upgrade scroll Fatma hp pot Ayşe upgrade scroll Fatma gibi Ape key'i başka kimse alamadığı için otomatik sıra tekrar Ayşe'ye gelecek

1 2 tanede olabilir bu tarz şeyler ama 60 70 upgrade scrooll düştü ve sana hiç gelmediyse bunda bir iş var.

Ayrıca diğer droplarıda almış birileri sıra o yüzden şasmış.

bu olayda bir bug var bizde fark ettik ama nedenini tam çözemedik

Üstünü fulleyip 1 adet upgrade scroll tutarsan üstünde sadece o kağıt gelir üstüne. Partyden sadece bir kişi yaparsa bunu bu şekilde durumlar yaşanıyor. Apede herkesin o şekilde takılması gerekiyor 199 oldukça magic bage atacak birde.

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    diğerlerinin üstünde keyde yok upsc de yok fullemişler gelmiyor bişey

Class
    KO -> Rogue
    Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Tahminimce Şöyle.
    Senaryo:
    Herkesin üstü full sadece upgrade scroll var sırayla herkese upgrade scroll gidiyor.
    1. Ahmet 2. Mehmet 3. Ayşe 4.Fatma 5. RoronaoZoroo(Siz) diyelim.

Eğer ki Ayşe invertoryi boşaltırsa saçma sapan itemler gelecek ve bır sonraki sıra Fatma'ya geçecek. Yani ape key ayşe upgrade scroll Fatma hp pot Ayşe upgrade scroll Fatma gibi Ape key'i başka kimse alamadığı için otomatik sıra tekrar Ayşe'ye gelecek
    İşte sıkıntıda bu zaten üste belki açıklayıcı olamadım. Party'de iki kişi dışında upgrade scroll düşen olmadı benim üzerimde upgrade scroll vardı ama 1 saat boyunca bir tane upgrade scroll düşmez mi? Ez 30 dakika boyunca kime ne gidiyor diye pc başında izledim. Partyden iki kişi dışında kimseye upgrade düşmedi.

Quote Originally Posted by OhhGood View Post
    Üstünü fulleyip 1 adet upgrade scroll tutarsan üstünde sadece o kağıt gelir üstüne. Partyden sadece bir kişi yaparsa bunu bu şekilde durumlar yaşanıyor. Apede herkesin o şekilde takılması gerekiyor 199 oldukça magic bage atacak birde.
    Bu dediğini yaptım zaten ama bir tane bile gelmemesi anormal bir durum. Kesinlikle bunun düzenlenmesi gerekiyor.

Burada bir bug mı, koxp mu başka bir şey mi var anlamadım. Ama yetkililerin bu soruna göz atması gerekiyor.
    Last edited by RoronaoZoroo; 02-17-2019 at 10:06 AM.

Class
    KO -> Rogue
    Bu konu hakkında yetkililer ne düşünüyor nasıl böyle bir oluyor biri açıklayabilir mi?

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Kardeşim adamın ütü dolu değildir weight olarak yada başka etmenlerle Eskiden koxpla tüm dropu sen alırdın istersen 90 kişilik pt'de ol gene sana gelirdi . Şans işte