Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Exclamation (Yetkililer Lütfen İçeri) *Data not found Hatası - Yeni Servera Kayıt Olamıyorum

Merhabalar,

Arkadaşlar telefonuma Nttnow uygulamasını indirip telefon numaramı girdim kodu otomatik olarak girdi ve halloldu.
    Fakat nttgame ön kayıt sayfasından aynı numaramı yazıp "Doğrulama Kodu Gönder" butonuna bastığım zaman fotoğrafta gördüğünüz gibi "Data not found" hatası ile karşılaşıyorum.

Hesabıma cash yükledim boşa gitmesini istemiyorum.Yetkili arkadaşlar ilgilenirse çok sevinirim.

Not : numaramı 0 olmadan giriyorum.

Fotoğraf : https://i.hizliresim.com/zjpQV4.png

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by weunz View Post
    Merhabalar,

Arkadaşlar telefonuma Nttnow uygulamasını indirip telefon numaramı girdim kodu otomatik olarak girdi ve halloldu.
    Fakat nttgame ön kayıt sayfasından aynı numaramı yazıp "Doğrulama Kodu Gönder" butonuna bastığım zaman fotoğrafta gördüğünüz gibi "Data not found" hatası ile karşılaşıyorum.

Hesabıma cash yükledim boşa gitmesini istemiyorum.Yetkili arkadaşlar ilgilenirse çok sevinirim.

Not : numaramı 0 olmadan giriyorum.

Fotoğraf : https://i.hizliresim.com/zjpQV4.png
    Telefona programı kur kayıt ol. Sonra burdan kod iste oluyor (Aynısı iphone da başıma geldi.)

Junior Member
    Quote Originally Posted by tsunamiavm61 View Post
    Telefona programı kur kayıt ol. Sonra burdan kod iste oluyor (Aynısı iphone da başıma geldi.)
    Hocam zaten telefonuma programı kurup kayıt ettim numaramı. Ama son işlem olarak siteden ön kayıt yapmak gerekiyor. Siteden önkayıt sayfasına girdim. Fotoğrafta gördüğün gibi kutucuğa numaramı girip "Doğrulama kodu gönder" butonuna bastığım zaman "Data not found" hatasını alıyorum.

Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Muhtemelen kayıt olurken telefonun başına 0 koyarak kayıt oldun?

Junior Member
    Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Muhtemelen kayıt olurken telefonun başına 0 koyarak kayıt oldun?
    o hatayı yapmış olabilirim belki hatırlamıyorum hocam :/