Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Bir anlık öfke ile küfür ettim, discord banım kaldırılırmı ?

Merhaba ben can demirci 24 yaşındayım bu oyunu senelerce oynadım hepte kurallarına göre, fakat kurallarına uymayan ve engellenemeyen oyuncuları görünce hep sinirlendim öfke kontrolü zayıf bir insanım.
    Bu şekilde bir çok oyuncu oyunuma denk geldiği için sinirlendim ve discorddan küfür etmeye başladım ve ban atıldı ettiğim küfürler için özür dilerim sizlerden banımın kaldırılma şansı varsa kaldırsanız sevinirim iyi günler

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Küfüre tolerans göstermiyoruz. Banınız açılmayacaktır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Hileye gösteriyorsunuz ama küfür hassas noktanız sanırım

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by candemirci95 View Post
    Hileye gösteriyorsunuz ama küfür hassas noktanız sanırım
    Çok komik olduğunu düşünüyorsun sanırım, küfüre tolerans gösterip hileye mi gösterilmeyecek? Forum hesabını da trollden kapatıyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Çok komik olduğunu düşünüyorsun sanırım, küfüre tolerans gösterip hileye mi gösterilmeyecek? Forum hesabını da trollden kapatıyorum.
    çok ağır bir insiyatif değil mi şuanda yaptığınız?

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Değil, bunlar her platformda aynıdır. Yarın gelip oyun içinde size de ederler. Düşünün işte inisiyatif kullanılıp discord hesabı affedilse malzeme ve zihniyet hep aynı. Değişmiyor ve biz bu gibi insanları platformlarımızda barındırmıyoruz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    adam zaten suçlu. bir de üste çıkmaya çalışıyor. alttan alsa belki affedecekler.

Hizaya gelecekler yavaş yavaş

Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Son zamanlarda gördüğüm en iyi hareketti. Resmen 90'na gönderdin.

Junior Member
    Değil, bunlar her platformda aynıdır. Yarın gelip oyun içinde size de ederler. Düşünün işte inisiyatif kullanılıp discord hesabı affedilse malzeme ve zihniyet hep aynı. Değişmiyor ve biz bu gibi insanları platformlarımızda barındırmıyoruz.
    Kusura bakmayında bu oyunda yüzlerce işsiz,amaçsız,zarar vermek ve oyun keyfimizi kaçırmak için var olan oyuncular var.Anında cezai işlem uygulayamıyorsunuz.Peygamber değiliz sabır taşı olalım.Küfür ediyoruz yapılan yanlışa yanlış yaptığımız için bizde cezai işlem görüyoruz.Adeleti sağlayamıyorsunuz ve geç gelen adelet adelet değildir.Daha fazla insiyatif kullanmalısınız.Demişsiniz ki zihniyet aynı,yarın oyun için sizede ederler vs.Her insan küfür eder bu durumda platforma kimseyi almayın ozaman.Yukardan konuşup birşeyleri kesin ve neticeli olarak yazmanız yanlış.Ama biz kime niye konuşuyoruz.Adeleti kenara bırakıp karaktersiz olup herşeyi yapıp üstünü kapamak gerekli değil mi ? Yani kendi adeletimizi sağlamalıyız.Sizi çok severim 2014 yılından beri takip ederim ve söylediklerimde tek bir yanlış yok.Bu durumun değişmeyeceğinin farkındayım ama sizlerden birşeyler bekliyoruz işte.Ama yanlış yapıyoruz,anlıyorum.