Results 1 to 3 of 3
    Junior Member

krakter soyulması

ben vega oynuyorum pm :HyPeRioONN
    dün aksam 21:00 saatlerinde oyundayken bi pm geldi abi 14 şubat etkinliklerine kaltıldın mı diye bende haayır dedim nasıl olduğunu öğretiyim gel dedi belki ib falan cash bişey düşer dedi bana da verirsin bişeyler neyse ben orjinal isteye girdim ordan işte bu beni yanlış bi facebook etkinliği üzerinden farklı bi siteye yönlendirmiş ben ordan giriş yapmaya çalışırken onlar benim hesabıma coktan girmiş üstelik çarda otp wardı buna rapmen girip herşeyi almışlar old takılara kadar hiç bişey bırakmamışlar ben uzun zamandır bu oyunu oynamıyordum bu olayın olması beni gerçekten cok üzdü böyle bişey aklımın ucundan bile geçmezdi heyecan ne ekran ss ne de pmsine bakabildim ama rica ediyorum eğer kim ilgileniyorsa bu konuyla ilgili benim çarımı incelesin gerçeği görsün emek hırsızlarının cezasını almasını istiyorum lütfen bana yardımcı olun bu konuda sizin gereğini yapıcağınızı düşünüyorum şimdiden tesekkür ederim

PM :HyPerioONN

SERVER:VEGA

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Bu konu hakkında sürekli insanları bilinçlendiriyoruz ancak hala bu tür fake site, forum ve sosyal medya sayfalarına inanan oyuncular var. Sadece resmi site, forum ve sosyal medya sayfalarını takip ediniz. Nttgame sizi bir ödül için bir yere yönlendirmez, sizden hesap bilgilerini istemez.

[DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında

Junior Member
    peki sonuc olarak ?