Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Exclamation JR afk 3 günlük ban hakkında

Karakter Adı:
    Sunucu:ALTAR
    Hesabın Kapatılma Tarihi:14.02.2019 yada 15.02.2019
    Hesabın Kapatılma Sebebi:jr afk ban
    Savunma:Öncelikle tüm ekibe selamlar saygılar

Jr sırasında vatandaşın biri sıra kaydırdı ve ben ona pm attım kardeşim sıra kaydırıldı trade atarmısın gemleri takas edelim jr mize devam edelim haksızlık olmasın dedim ve arkadaş bana küfürle karışık .. 1 m nin açı köpeği tarzında kelimeler kullandı bende ona sen hırsızsın sana taşmı kazandıracağım diyip atak kestim ama pc basından kalmadım afk kalmadım ve oyunda hareket halindeydim kesinlikle afk durumu yok haksızlığa bi tepki durumu var
    Swnin yeni açılması tam bişeylere adapte oluyorum ve cumartesi pazar izin günüm tam farmın dibine vurup karakterimi üst seviyeye çıkarma çabasındayken bu ban bana haksızlık

Lütfen ama lütfen böyle birşeyin bir daha tekrarlanmayacağına söz vererek desteğinizi rica ediyorum
    Last edited by GamesDepot; 04-19-2019 at 07:35 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyunculara verilen süreli banlarda kaldırma gibi bir işlem yapılamamaktadır. Cezanızın süresi dolduğunda oyuna giriş yapabilirsiniz.

okey peki jr de afk olmakmı suç yoksa jr de atak yapmadan gezmek afk olmakmı sayılıyor

Junior Member
    2side suç giriyorsan jr ye gorevini yapıcaksın yada girmiceksin

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Atack yapmadıktan sonra jrde dolaşmanın kimseye faydası yok. Ban %100 doğru bir ban. Tepkini başka yollarla göstermeyi dene. Diğer 6 kişinin hakkına girmeden.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Etkinlik ödüllerinin sıra kaydırılması vs. bunun zaten bir yaptırımı yok. Oyuncunun vicdanına kalmış bir durum. Ama sen kendince bir kural koymaya çalışırsan buda ters teper. Yani yaptığın hareket Disturbing Gameplay olarak adlandırılmakta. Biraz daha açayım Oyuncu faaliyetlerine kasıtlı olarak engel olmak veya oyun içerisinde huzursuzluk vermek. Küfür eden kişi içinde kanıtların ile birlikte durumu CR ekibine iletebilirsin.

Senior Member
    jrde 30saniye afq olanlari otomatik jrden atma gelse nasıl olur? bu adamlardan bıkdık aksam jrsine girioruz 3afk var emek hırsızlıgı budur işte

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    jr afk kalan ne sebeple olursa olsun hak ediyor. yok öldüm gem gelmedi diye town atıp bekleyen, 3-5 pc girip afk kalan, bide yeni türeyen genieciler herkes cezasını ceker umarım

Banned
    Nickname
    PriLocaine
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Jr de afk kalıyorsan ban yersin bu kadar basit.He haksızlığa uğradığını düşünüyorsan atak yapmayacağım diyorsan direkt alt+f4 çekersin.Neden alt+f4 çekmen gerekir?Onlar emek verirken sen desteklemiyorsan olası bir galibiyetle onların emekleri sayesinde gem kazanmaman için.Çünkü bu da onlara haksızlık.

Junior Member
    Jrde atak yapmama rağmen eksi puan yedim bowum olmadığı için itemsizsen etkinliğe girmek yasak mı