Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Jrde priest gelmemesi

Merhabalar jr açıldığından beri ortalama 10 jrye girdim ve hiç birinde priest yoktu, bu herkeste böyle mi? Yoksa tamamen benim şanssızlığım mı? priest duası falan bilen var mı? Jr tıklamadan önce tanrım sen partye priest eyle falan desem çözüm olur mu? Aydınlatın bi

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    JR'de tıklayan priestleri parti başı 2 adet yerleştirdiği için başvuran parti sayısı kadar priest yoksa maalesef, Priest denk gelmiyor.

Junior Member
    @death_stroke peki bu priest gelmesi neye göre belirleniyor bu 10 jr nin yarısında ilk saniyelerde tıkladım diğer yarısında değişik zamanlarda ama inanın priest yüzü görmedim, yanlış anlamayın eleştiri veya kötüleme olarak yazmıyorum sadece öğrenmek istiyorum benim şanssızlığım mı bu? Veya kullandığım karakterle alakası var mı?

Not: karakter 80 level rogue archer

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by VarmiCaycen View Post
    @death_stroke peki bu priest gelmesi neye göre belirleniyor bu 10 jr nin yarısında ilk saniyelerde tıkladım diğer yarısında değişik zamanlarda ama inanın priest yüzü görmedim, yanlış anlamayın eleştiri veya kötüleme olarak yazmıyorum sadece öğrenmek istiyorum benim şanssızlığım mı bu? Veya kullandığım karakterle alakası var mı?

Not: karakter 80 level rogue archer
    Sizle birlikte tıklayan sırasına bağlıdır örneğin siz tıkladığınızda 304. kişiyseniz sizin partiye priest gelmesi için 76 adet priest oyunucusu tıklaması gerekiyor. yeteri priest yoksa sizin 38. partiye priest gelmez.