Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Tpt bann yedim lütfen açıklama yaparmısınız

Karakter Adı: Tinsel
    Sunucu: Altar
    Hesabın Kapatılma Tarihi: 15.02.2019
    Hesabın Kapatılma Sebebi: TPT
    Savunma: Öncelikle forumdan pek anlamadığım için konuyu buraya açtım umarım doğru yerdir kusura bakmayın.Kişisel bilgisayarımda kesinlikle ama kesinlikle hiçbir illegal program yazılım vs.. bulunmamaktadır. Hatta format atılıp sadece knight online yüklüdür. Dün arkadaşım bann yedi ve kendisinde şifrem vardı . ICS kullanmıyorum güvendiğim bir arkadaşımdır kendisi. Onunla alakalı olabilir mi ? Lütfen incelemeye alıp detaylı ve yardımcı olacak bir cevap verirmisiniz. Seneler sonra knighta geri dönen ve ilk defa bann yiyen hatta foruma dahi ilk kez giren biri olarak ne yapacağımı bilmiyorum. Gerçekten çok mağdur durumdayım söylediklerimde en ufak bir yalan yanlış yoktur. Gerekli incelemeyi yaparsanız doğruluğumu anlayacaksınız . Adaletin yerini bulması dileğiyle iyi çalışmalar.

ya şu banı yanlış atıyyolar bana da atıldı bugün 2 hesabıma lanet olsun ya

ticket at dicekler daha sonra
    "Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Hile ve üçüncü parti programları kullanan bir hesabın protokol adresini (IP) incelediğimizde hesabınıza ulaşmış bulunmaktayız. Bu nedenle hesabınıza olan erişim tamamıyla yasaklanmıştır. Kullanıcı sözleşmesinde aynı protokol adresi ya da telefon numarası kullanan hesapların da kullanıma kapatılabileceği açık bir şekilde belirtilmiştir.

Ne yazık ki bu konuda size daha fazla yardımcı olamıyor ve hesabınızı yeniden kullanıma açamıyoruz.

Farklı bir sorunuz olursa bizimle yeniden iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Saygılarımızla,
    NTT Game Destek Ekibi"
    böyle cevap gelecek yani uğraşma modem resetle yeni çar aç

Junior Member
    Güncel konu

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Arkadssinin pc sinden hesabına girildiyse ve arkadasin kendi hesabından da ban yediyse banlanman normal . Ayriyetten ne kadar haklı olduğunu düşünsen de hesap paylaşımı yasak diye biliyorum. Gerçi yayıncılara işlemiyor bu durum . Chardan chara giriyolar

Junior Member
    Arkadaş kurbanımı olmuş oluyorum yani. Bunda benim ne gibi bir suçum var peki ? Umarım oyun yöneticilerimiz samimiyetime güvenip insiyatifli bir sonuç ortaya çıkararırlar. Eğer arkadaşımda illegal bişeyler varsa ve ben de bu yüzden bannlandıysam kurunun yanında yaşta yanmak değil de nedir bu? Burada benim günahım nedir?

Member ZodBehelitss's Avatar
    Nickname
    Guts
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hesap paylaşımı yasaktır banınız açılmayacak bu yüzden

Junior Member
    Hesap paylaşımı yasaksa tüm yayıncıların ve yayıncılara verilen charların bannlanması gerekmiyor mu ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by AksoyAnil View Post
    Hesap paylaşımı yasaksa tüm yayıncıların ve yayıncılara verilen charların bannlanması gerekmiyor mu ?
    Selam,

Oyunculara ayrı, yayıncılara ayrı kurallar yoktur. Oyun kuralları herkes için aynıdır. Hesap paylaşımı yapan kullanıcıların hesapları hesap paylaştığı için kapatılmaz. Hesabınızı paylaştığınız kişi hile kullanıyorsa aynı ip adresindeki tüm hesaplar kapatılır. Sadece hesap paylaşımında en hafif ceza müşteri hizmetlerinden mahrumiyettir. Bu ikisini birbirine karıştırmayınız.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by conquerror View Post
    Bu yayın yapan arkadaşlar koxp kullanan birinin charına giriş yapsa neler olur acaba. Adamlara kıllığına bile yapabilirler.
    Onu da o düşünsün. Ip match olduğunda bu yayıncı, bu kral, bu çok n-point alıyor gibi bir uyarı çıkmıyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Tags for this Thread