Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Junior Member

Angry Haksiz tpt x ban

Öncelikle herkese merhabalar
    Oynadığım server Vega Nicki:Separate 54 level mage
    Şimdi daha yarım saat önce oluyor olmuyor 16:20 sıralarında çarım birden dc oldu.Bir arkadaşımla dragon tooth skeleton slotunda görevlerimizi yapıyorduk.Daha sonra çara girmeye çalıştım ve TPT X diyip attı ticket attım ve illegal program kullandığınız için tarzında bir cevap geldi bakın böyle bişey olamaz belliki otomatik bir cevaplama sistemi var gerçekten aklım almıyor bilgisayarımda bir tane illegal birşey yok bir tane program bir tane koxp hiçbirşey yok macro vs hiçbirşey kullanmadım kullanmıyorum bunu nasıl yapabiliyorlar ben anlamış değilim çarı yeni açtım oyuna yeni dönüş yaptım ve premium vs hepsi daha yeni çektim görevlerimizi yaparken ban yiyoruz ve illegal program diyorlar ben böyle bir sistem görmedim LÜTFEN BURDAN BÜTÜN YETKİLİLERE SESLENİYORUM ARKADAŞLAR ŞU BANLARA GÖZÜNÜZÜ SEVEYİM DİKKAT EDİN Bİ TARATIN BENİ Bİ BAKIN BAKAYIM YA UFACIK BİRŞEY BİLE YOK LÜTFEN İLGİLENİLMESİNİ BEKLİYORUM BU KONUYLA LÜTFEN.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Yarım saat önce banlandın ticket attın ve cevap mi aldın hemen vay be çok şanslısın. Epey hızlı olmuş

Junior Member
    EVET GELDİ AMA CEVABA BAKARMISINIZ BAKIN BEN ÖMRÜMDE İLLEGAL YAZILIM VS. KULLANMAMIŞ ADAMIM BİLGİSAYARIMI BİLE YENİ ALDIM ÖYLELİKLE İNDİRDİM OYUNU OYNUYAYIM DİYE PREMİUM VS HERŞEYİ ÇEKTİM ÇAR DAHA YENİ YA 54 LEVEL GÖREVİ YAPARKEN BAN YİYORUM VE BAKIN CEVABA
    GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edildiği için, hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Tekrar kullanıma açılmayacaktır.
    BU NE DEMEK NE VAR BİRİ AÇIKLASIN ALLAH AŞKINA NE VARMIŞ BENDE İLLEGAL OLARAK ULAN HERŞEY YEPYENİ YA

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

"ene**" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda yer alan "A** C****.exe" adlı illegal programın kullanımı nedeniyle hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Member
    Infractions
    1/0 (0)
    Quote Originally Posted by laoupen View Post
    EVET GELDİ AMA CEVABA BAKARMISINIZ BAKIN BEN ÖMRÜMDE İLLEGAL YAZILIM VS. KULLANMAMIŞ ADAMIM BİLGİSAYARIMI BİLE YENİ ALDIM ÖYLELİKLE İNDİRDİM OYUNU OYNUYAYIM DİYE PREMİUM VS HERŞEYİ ÇEKTİM ÇAR DAHA YENİ YA 54 LEVEL GÖREVİ YAPARKEN BAN YİYORUM VE BAKIN CEVABA
    GM ekibimiz tarafından günlük yapılan incelemeler sonucunda, hesabınız üzerinde illegal program kullanıldığı tespit edildiği için, hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır. Tekrar kullanıma açılmayacaktır.
    BU NE DEMEK NE VAR BİRİ AÇIKLASIN ALLAH AŞKINA NE VARMIŞ BENDE İLLEGAL OLARAK ULAN HERŞEY YEPYENİ YA
    aynı cevap banada geldi göstermelik banlar bunlar alakası olan olmayan herkesi banlamıslar

Member
    Infractions
    1/0 (0)
    peki benım bilgisayarım bakarmısın hangi kullanıcı isimli ?

Member
    Infractions
    1/0 (0)
    benım bişi kullanmadııgım halde ban yedim tamma eyw ama ustteki konuya ne yazmıssınız 5 defa uyarı alan hesaplar kapatılacak diye bu hesap ilk defa boyle bir sey alıyor en azından zindana yollayın

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Astraeos View Post
    aynı cevap banada geldi göstermelik banlar bunlar alakası olan olmayan herkesi banlamıslar
    peki benım bilgisayarım bakarmısın hangi kullanıcı isimli ?
    benım bişi kullanmadııgım halde ban yedim tamma eyw ama ustteki konuya ne yazmıssınız 5 defa uyarı alan hesaplar kapatılacak diye bu hesap ilk defa boyle bir sey alıyor en azından zindana yollayın
    Size zaten cevap vermiştik.

https://forum.nttgame.com/forum/show...=1#post1698001

Member
    Infractions
    1/0 (0)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    A... C... olan seyin açılımı ney ona göre bilgisayarı taratayım sorun neyse öğreneyim ama boyle bir şey ilk kez geliyor başıma zindana yollayın bende sorun neyse bulmaya çalısıyım bilgisayarımı temizleyip oyunuma devamm edeyim

Junior Member
    Kullanimi diyosun ? Farkindamisin kullanimi diyosun ???? Ulan bu 1 ay önce pc de vardi myko oynarken ve serveri birakinca bunu da sildim siz neyin kafasini yaşiyorsunuz neyi kullanmasi kafaniz mi güzel sizin ya oyunda hiçbir uygulama açmamiş biriyim ne konuşuyorsunuz ya ?