Results 1 to 5 of 5
    Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus

Nation Change Scrool NCS Kullanımı Tekrar Görev Yapmak

Merhaba, NCS kullanarak Irk değiştirip tekrar maradon, luferson/el morad, eslant, ronark ladn görevleri yapabilir miyim? Böyle bir şey yapıldığını duydum. Legal midir?

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mer_Cts16kdP View Post
    Merhaba, NCS kullanarak Irk değiştirip tekrar maradon, luferson/el morad, eslant, ronark ladn görevleri yapabilir miyim? Böyle bir şey yapıldığını duydum. Legal midir?
    Evet yapılabiliyor , ama legal mi illegal mi bilmiyorum .

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mer_Cts16kdP View Post
    Bu konu daha önce forumda tartışılmıştı. Yetkililer bunun bug kullanımına gireceğini ve istismar etmenin tespiti halinde ceza alınacağını söylediler. Bilgin olsun yapmaman tavsiye ederim.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    nation transfer yapıldığında tüm karakterler mi değişiyordu ? bir de nasıl bir suistimal olabilir sonuç olarak ırk değiştirmiş ve diğer ırktaki görevleri yapıyor bu arada 70 quest dahil mi bu görevlere belki suistimal olarak algılanabilir

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by weaswera View Post
    nation transfer yapıldığında tüm karakterler mi değişiyordu ? bir de nasıl bir suistimal olabilir sonuç olarak ırk değiştirmiş ve diğer ırktaki görevleri yapıyor bu arada 70 quest dahil mi bu görevlere belki suistimal olarak algılanabilir
    Görevleri "tekrar" yapmaktan bahsediyor ama. Yani o görevleri eski ırkında zaten yapmış. Yeni ırka geçtiğinde tekrar yapmaktan bahsediyor. Bu oyunun bi bugu ve bundan faydalanmış oluyor... o sunucuda açılmış olan bütün karakterler ırk değiştiriyor evet

Tags for this Thread