Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

NTTNOW uygulamasını destekleyen telefon türleri ?

Bu uygulamayı hangi cihazlar destekliyor arkadaşlar,kendi telefonum desteklmiyor android olmasına rağmen.Bilgisi olan paylaşabilir mi?

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Android versiyon uyuşmazlığı sebebiyle sorun yaşıyor olabilirsiniz. Eğer telefonunuzda 4.2 sonrası bir sürüm bulunmuyorsa çalışmayacaktır.

Telefonunuz hangi android versiyonunu kullanıyor bir kontrol edin isterseniz.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member SyraX07's Avatar
    Nickname
    Ronark SyraX >>> Vega Xarri
    Clan
    eXPiRe
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Android versiyon uyuşmazlığı sebebiyle sorun yaşıyor olabilirsiniz. Eğer telefonunuzda 4.2 sonrası bir sürüm bulunmuyorsa çalışmayacaktır.

Bu Android 4.2 sürüm altı için apk hazırlamayı düşünmüyor musunuz hala peki ? Bundan dolayı çok kişi mağdur oldu , eğer bu apk. olmazsa numara veya cihaz değişimi dahi olsa çok kişi bundan dolayı oyunu bırakmak zorunda kalacak . Bunun için bir çalışmanız olacak mı sistem aktif olmadan , yoksa bırakmak zorunda mı kalacağız ?

Junior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Teşekkürler

4,0 bir telefonla apk deniyorum şimdi sonucu yazarım

tam tahmin ettiğim gibi olmuyor

Junior Member
    İOS İLE SORUN YASAYAN VARMI .uygulamayı indirdim tr sectim noyu giriyorum kod işdiyorum telefonda sayac geri sayıyor ama kod gelmıyor telefonu kayıt edemiyorum bu sorun bendenmi kaynaklı uygulamadanmı beklemkten sıkıldım veforumu gezmektende bir bilgi edinebilcekmiyim diye...