Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Merhabalar.. Yurt Dışı NttNow kayıt sresü hakkında?

karakterime dün aksam sularında kayıt yaptım almanyadan sonradan alttakı acıklamayı okudum
    +90 dısındakı telefon numaraları 1 gun ıcerısınde acılacak denılmıs..
    yetkılı bırısı yardımda bulunamaz mı hemen acmak ıcın ?

@eryudes QRoquentin @Cluutaah

cevaplayacak kımse yokmu

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by senmisino6161 View Post
    karakterime dün aksam sularında kayıt yaptım almanyadan sonradan alttakı acıklamayı okudum
    +90 dısındakı telefon numaraları 1 gun ıcerısınde acılacak denılmıs..
    yetkılı bırısı yardımda bulunamaz mı hemen acmak ıcın ?

@eryudes QRoquentin @Cluutaah
    Merhaba,

Türkiye IP'siyle yazıyorsunuz neden Almanya telefonu açıklayabilir misiniz?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

suan oynamakta oldugum karakterım 62 level okcu Myt0neeee tpt oldu sebebsız yere paramunda ondan olabılır mı sayın clutaah esımın telefonundan yaptım oda almanyada suan bu kadar ınce detaya takılmaktan ıse sebebsız tpt lere omlem alın bu seferkı actıgım karaktere usenmeden oyunda oldugum her anı vıdeo alacagım ıllakı tpt olacak gene bakalım sız buna ne gıbı hazır cevaplarınızdan sunacaksınız beyefendı

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    suan oynamakta oldugum karakterım 62 level okcu Myt0neeee tpt oldu sebebsız yere paramunda ondan olabılır mı sayın clutaah esımın telefonundan yaptım oda almanyada suan bu kadar ınce detaya takılmaktan ıse sebebsız tpt lere omlem alın bu seferkı actıgım karaktere usenmeden oyunda oldugum her anı vıdeo alacagım ıllakı tpt olacak gene bakalım sız buna ne gıbı hazır cevaplarınızdan sunacaksınız beyefendı
    Daha önce belirttiğiniz karakter illegal program kullandığı için ceza almış, şu an yaptığınız hesap ise NTTNow sistemi üzerinden onaylanmamış yani yeni sunuculara giriş yapamazsınız.

hem bunun sızı ılgılendırecegı tek kısım ıllegalıte olması lazım ıstersem fransadakı amca cocuklarımın 1 tanesının telı ıle aktıf hale getırebılırım bunu tek telefondan tek karakter sınırını koymadan dusunmenız lazımdı

mesela ben hem oyun hem pazar yapmak ıcın ıkı carı mecbur acacagım en yakınımdakı kısı esım oldugundan almanya telefonu bu kadar acıklama yeterlı geldı ıse baska cevabım yoktur...

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Daha önce belirttiğiniz karakter illegal program kullandığı için ceza almış, şu an yaptığınız hesap ise NTTNow sistemi üzerinden onaylanmamış yani yeni sunuculara giriş yapamazsınız.
    giris yapamazsınız derken ?

onaylanmamıs derken direkt olarak bı cevap mı bu yoksa daha suresı var yada onaylanacak ama zamanı belli degil gibisinden mı acıklar mısınız

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    giris yapamazsınız derken ?
    Evet giriş yapamazsınız hatta illegal IP eşleşmeleriniz sebebiyle hesabınızı TPT IP Match olarak kapattım. Temiz bir şekilde oyunu oynamayı deneyin.

sizde de bu beklenırdı tesekkurler