Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member xBionic's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus

Hilecilere Karşı Kural İhlali Yapma HK.

Bi adam var makro bariz belli ve pc başında degıl. 5 dk boyunca pm attın cevap vermedi ama wolf basmaya devam ediyor. Bende video açıp slota mob cekıyorum adam moba ölüyor yani a.f.k belli ve kalkmıyor press ok yapmıyor. Bunun videosunu cr'ye atsam ben ban yer miyim? Mob'u çeken olarak ama adam makro belli kanıtlandı yani bu şekilde diyelim? a da bunu bir k0xper'a yapsak? Öğrenelim de ona göre hareket edelim.
    Not: Çektim sana arkadaşlar var. Henüz çekmedim aklıma geldi uygulamadan önce sormak istedim.
    Last edited by BioFest; 02-15-2019 at 11:54 AM.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    buna benzer troll videolar var youtubede townda wolf atıyor yarım saat boyunca sonra ban yiyor

Quote Originally Posted by BioFest View Post
    Bi adam var makro bariz belli ve pc başında degıl. 5 dk boyunca pm attın cevap vermedi ama wolf basmaya devam ediyor. Bende video açıp slota mob cekıyorum adam moba ölüyor yani a.f.k belli ve kalkmıyor press ok yapmıyor. Bunun videosunu cr'ye atsam ben ban yer miyim? Mob'u çeken olarak ama adam makro belli kanıtlandı yani bu şekilde diyelim? a da bunu bir k0xper'a yapsak? Öğrenelim de ona göre hareket edelim.
    luring den ban ye de gör gününü slota mob çektiğini itiraf ediyor bi de hahahaha

Senior Member
    kardeş şaka mısın ne kadar emin olsanda cezasını sen kesemezsin
    oldu gerçek hayatta adamın kesin suçlu oldunu düşünüyorsun ve öldürüyorsun ve ceza almaman gerektiğini düşünüyorsun )))

kişinin suçu kesinleşmediği her saniye kişi suçsuzdur tüm dünyada ve knight online da da bu şekildedir

Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by atarlii View Post
    luring den ban ye de gör gününü slota mob çektiğini itiraf ediyor bi de hahahaha
    Bir akıllı sensin Sence yapar mıyım? Böyle bir çözüm düşündüm eğer yasak değilse yapacağım.

Senior Member
    Bir akıllı sensin Sence yapar mıyım? Böyle bir çözüm düşündüm eğer yasak değilse yapacağım.
    kardeşim yazımı okudun mu kurallar herkes için aynıdır kişinin afq olduğunu yada macro olduğuna nasıl emin olamadın gibi adam video çekti an banı sen yersin
    kaldı ki kesin macrodur dedim crye mob çekerkende video aldım diye gidersen sende banlanırsın

Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    E biz bu makrocu abileri o zaman nasıl %100 damgası ile şikayet edebilcez onun çözümünü arıyorum 10 dk yanında durup video çekerim sorun değil ki o. Şikayet videosu çekiyoruz ama adam günlerce takılıyor orda

Senior Member
    E biz bu makrocu abileri o zaman nasıl %100 damgası ile şikayet edebilcez onun çözümünü arıyorum 10 dk yanında durup video çekerim sorun değil ki o. Şikayet videosu çekiyoruz ama adam günlerce takılıyor orda
    kardo al yanına birini ks at slot kimsenin değil gerisi cr okuyan inceleyen kişilere kalmış cezayı sen kesersen sende ceza alırsın

Class
    KO -> Priest
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    kardo al yanına birini ks at slot kimsenin değil gerisi cr okuyan inceleyen kişilere kalmış cezayı sen kesersen sende ceza alırsın
    Dostum benim derdim slot değil ki Ben diğer insanlar için yapıyorum. Mesela gavolt saatte taş çatlasın 1.5 m getirir. Genie açsan değmez. Mesela burda makrocu çok ya da diğer yerlerde ben zaten burda kasmıyorum benim amacım illegale karşı savaş

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Not: Çektim sana arkadaşlar var. Henüz çekmedim aklıma geldi uygulamadan önce sormak istedim.
    Merhaba,

Gerçek hayatta olduğu gibi oyun içerisinde kişilerin suçları kanıtlanana kadar suçsuzdur. Yani siz bana cevap vermiyor macro bu adam diyip, yaratık çekerseniz eğer ceza alabilirsiniz. Bahsettiğiniz örneği genişletmem gerekirse eğer diğer oyuncuların hiç biri siz yazıyorsunuz diye, size geri dönüş yapma zorunluluğu bulunmuyor.

Siz kişiyle ilgili şikayette bulunursunuz, eğer illegal herhangi bir durum bulunuyorsa tarafımızca gerekli cezai yaptırımlar uygulanır. Bunun harici herhangi bir eyleme kalkışmayın lütfen.

İyi oyunlar.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn