Results 1 to 8 of 8

Gm Eryudes bizimlede ilgilenebilirmisiniz

Sayın Gm
    Yaklaşık 1 haftadır çalınmış olan hesabıma yeniden erişebilmek için ticket cevabı bekliyorum. Fakat destek ekibinizden herhangi bir cevap almak mümkün değil. Ban yiyen hapise düşen insanlar yeri gelip aynı gün yeri gelip 1 gün sonra cevap alırken benimle aynı durumda olan insanlar neden 15 gün bile olup hala cevap alamıyor ?

Senior Member
    cevap gelse bile çalınan hesaplarla ilgili bir hizmet yok, dava açarsan gerekli bilgileri mahkeme isteyince nttgame yardımcı oluyor. ticket atarak hesabını geri alamazsın diye biliyorum.

Quote Originally Posted by 33gr33 View Post
    cevap gelse bile çalınan hesaplarla ilgili bir hizmet yok, dava açarsan gerekli bilgileri mahkeme isteyince nttgame yardımcı oluyor. ticket atarak hesabını geri alamazsın diye biliyorum.
    Bence yanlış biliyorsun öyle olsa ticket bölümünde hesap çalınması diye bölüm açılmaz fakat en yavaş işleyen ticket bölümü desen yeridir.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Destek ekibi biletlere sırasına göre yanıt vermektedir. Yoğunluktan dolayı gecikmeler olabilir.

Hacklenmiş hesap bölümünde yapılan kontroller son derece dikkatli ve zaman alan bir iştir. Kullanıcılarımızın ilerleyen süreçlerde savcılığa giderek, yapan kişi hakkında şikayette bulunabildikleri için tüm kanıtları ortaya çıkartarak, incelemeler tamamlanmaktadır. Kısacası, şimdilik beklemekten başka bir çözüm olarak savcılığa giderek hesabınızı soyan kişi hakkında suç duyurusunda bulunabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Destek ekibi biletlere sırasına göre yanıt vermektedir. Yoğunluktan dolayı gecikmeler olabilir.

Hacklenmiş hesap bölümünde yapılan kontroller son derece dikkatli ve zaman alan bir iştir. Kullanıcılarımızın ilerleyen süreçlerde savcılığa giderek, yapan kişi hakkında şikayette bulunabildikleri için tüm kanıtları ortaya çıkartarak, incelemeler tamamlanmaktadır. Kısacası, şimdilik beklemekten başka bir çözüm olarak savcılığa giderek hesabınızı soyan kişi hakkında suç duyurusunda bulunabilirsiniz.
    Ben herhangi bir İtem restorasyonu gibi birşey talep etmiyorum sadece hesabımı istiyorum ve bu destek Ekibinin elinde olan birşey dilerseniz size mailimin çalındığı tarihi nttgame sitesinden gelen eposta değiştirme şifre değiştirme mesajlarını şahsın farklı ip adresinden mailime giriş yaptığını hepsini resimleyip yollayabilirim fakat artık şu hesabım lütfen açılsın dediğim gibi 1 hafta oldu neredeyse şimdi işin içine haftasonu da girdiğinde kaç gün olacak artık siz olsun yardım edin lütfen.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 4em_17sXrytl View Post
    Ben herhangi bir İtem restorasyonu gibi birşey talep etmiyorum sadece hesabımı istiyorum ve bu destek Ekibinin elinde olan birşey dilerseniz size mailimin çalındığı tarihi nttgame sitesinden gelen eposta değiştirme şifre değiştirme mesajlarını şahsın farklı ip adresinden mailime giriş yaptığını hepsini resimleyip yollayabilirim fakat artık şu hesabım lütfen açılsın dediğim gibi 1 hafta oldu neredeyse şimdi işin içine haftasonu da girdiğinde kaç gün olacak artık siz olsun yardım edin lütfen.
    Etmemiş olabilirsiniz fakat dediğim gibi orada süreç çok daha farklı ilerlemektedir. Yapılan her işlemin bir yasal sorumluluğunun olduğunu anlamanız gerekiyor.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Etmemiş olabilirsiniz fakat dediğim gibi orada süreç çok daha farklı ilerlemektedir. Yapılan her işlemin bir yasal sorumluluğunun olduğunu anlamanız gerekiyor.
    Peki ortalama bir zaman dilimi yok mu bu işlemin yani şu kadar gün sürüyor deseniz gerçekten çok memnun olurum.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by 4em_17sXrytl View Post
    Peki ortalama bir zaman dilimi yok mu bu işlemin yani şu kadar gün sürüyor deseniz gerçekten çok memnun olurum.
    Biletler mesai saatleri içerisinde sırasıyla kontrol ediliypr. Normal şartlarda en geç 72 saat içerisinde yanıt gelmektedir. Ancak yoğun bir dönemden geçildiği için yanıt süresi uzayabilir. Sabırla gelecek olan yanıtı biletinize dokunmadan beklemelisiniz.