Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 66
    Quote Originally Posted by TheBenbuyumSevgilim View Post
    otp ile giriyorum karaktere girmesi ihtimali yok yani ama sadece portal giriş yapamiyorum ticked gönderemiyorum bu konuda yardimci olabilirmisiniz.
    ismin hüseyin mi ya da o isimde yakınında biri var mı

hayır türker ismim

Hocam peki kullanıcıların masaüstüne erişme iznini size kim veriyo acaba? Arkadaş dava açsa tazminat ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    "Hu****n" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızda yer alan "A** C*****.exe" adlı illegal programı kullandığınız için hesabınız kapatıldı. Açmadığınız taktirde bizim bu programı tespit etme şansımız bulunmamaktadır.
    ticked #UDT-674-62032
    İlgilenirseniz sevinirim..

Quote Originally Posted by get_5jMt3P8y View Post
    Hocam peki kullanıcıların masaüstüne erişme iznini size kim veriyo acaba? Arkadaş dava açsa tazminat ödemek zorunda kalabilirsiniz.
    bunların hepsi oyuna kayıt olurken ki tos(Terms of Service) kurallarında belirtiliyor bunları kabul etmeden zaten oyuna kayıt olamıyorsun kayıt olurken bunları kabul etmiş sayılıyorsun, ayrıca dilediğin gibi +18 takılabilirsin sıkıntı yok sadece oyuna müdahale eden programların kayıtlarını tutabiliyorlar yani rahat ol
    Last edited by Armless_KN2; 02-15-2019 at 01:48 PM.

Member
    Infractions
    1/0 (0)
    dün altarda bende tpt x den ban yedim hiç bişi yokken. bilgisayarımda şuan hiç bi değişiklik yok şuan farklı hesapla oyundaıym ban felan olayı yok demekki sizin pogramınızda bi sıkıntı var

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Astraeos View Post
    dün altarda bende tpt x den ban yedim hiç bişi yokken. bilgisayarımda şuan hiç bi değişiklik yok şuan farklı hesapla oyundaıym ban felan olayı yok demekki sizin pogramınızda bi sıkıntı var
    Sıkıntı nerede biliyor musun?

"pc" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın indirilenler klasöründe yer alan "A** C*****.exe" adlı illegal programı kullandığınızda sıkıntı oluyor.

Member
    Infractions
    1/0 (0)
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Sıkıntı nerede biliyor musun?

"pc" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın indirilenler klasöründe yer alan "A** C*****.exe" adlı illegal programı kullandığınızda sıkıntı oluyor.
    bakın ben şimdiye kadar herhangi bi program veya illegal bişi kullanmadımda indirmedimde hesabım daha önce ceza bile almadı madem böyle bişi yapıcaktınız once uyarı amaçlı hapis felan atacaktınız bizde ona göre hareket edecektik neyin ne oldugunu arastırıp bi sıkıntı varsa bizim açıımızdan telafi edecektik ben şimdi 450 liralı kcash aldım 1 haftalık yıllık iznim gitti ne olacak peki ?_

Junior Member
    3 Gündür Aralıksız olarak Eslantta exp kasmaktayim. Tamamen Genie ile hiçbir etklinliklere bile katılmadan. Karakterimi yeni açmışım. Sabah hesabima bakmak istediğim de böyle bir durumla karşılaştım. Desteklerinizi bekliyorum.
    Server Altar
    Nick Gulimantare

Varya şöyle ko-xptan bann yiyip burada sütten çıkmış ak kaşık misali kendilerini savunmuyorlar mı bayılıyorum ya asfasfagf

Tags for this Thread