Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 66

Angry TPT X Yiyen buraya gelsin

Hala NTT Game olarak TPT X ban yiyen kullanıcılara bi açıklama yapmış değilsiniz. Guard programınızda bi hata var ' ki ben öyle düşünüyorum ama kendinize çamur attırmıyorsunuz ' İnsanlar yıllardır bu oyunu oynuyorlar ve hala usanmadan bir şekilde paralarını bu oyuna yatırıyorlar. el insaf size bee. hak yemeyin. bi cevap verin mantıklı bi şekilde insanlar da inansın. çok mu zor bireysel olarak ilgilenmek ? size yetkili olarak ücret ödenmiyor mu burada ? anme hizmeti mi yapıyorsunuz yada ? bilader bu güzelim oyunu sizin gibi yöneticiler bitiriyor.

Konuyu güncel tutalım lütfen. ( ++ )

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Ne gibi bir açıklama bekliyorsunuz ki? Hesabınız illegal program kullanımı nedeniyle engellendi. Açıklama için ise aşağıda yer alan dizini kontrol edebilirsin.

"C*m" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstündeki "A**" adlı klasöründe yer alan "A** C*****.exe" illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Ayayayayayay
    Brrrrrrrr

Yine keyiflendim sağol Eryudes

TheBenBuyumSevgiLim Altar ben neden kaynaklı ban yedım hocam?

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Ne gibi bir açıklama bekliyorsunuz ki? Hesabınız illegal program kullanımı nedeniyle engellendi. Açıklama için ise aşağıda yer alan dizini kontrol edebilirsin.

"C*m" kullanıcı adına sahip bilgisayarınızın masaüstündeki "A**" adlı klasöründe yer alan "A** C*****.exe" illegal programı kullandığınız için hesabınız süresiz olarak kapatılmıştır.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TheBenbuyumSevgilim View Post
    Yukarıda yer alan aynı illegal programının kullanımı nedeniyle kapatıldı.

Senior Member
    Merhaba,

yapma şunu serseri hoşuma gidiyor bak

Senior Member
    Yukarıda yer alan aynı illegal programının kullanımı nedeniyle kapatıldı.
    bak ya yine yaptı şapşik

illegal program dediginiz nedir hocam benım bi kere bile oyun ıcı illegal bir şey acmadıgım halde onuda soylermısınız?

Senior Member
    Infractions
    0/2 (20)
    Olm siz nasıl yiyonuz diye sormucam koxpdan yiyonuz lan ben 4yildir oynuyorum çar daha 1kere hapse düşmedi . Buraya gelip palavra sikmayin millete

Tags for this Thread