Results 1 to 8 of 8

Thread: tpt ban yedim

tpt ban yedim

tpt ban yedim illegal bir yazılım kullandığımı düşünmüyorum ne için ban yediğimin dizinini atarsanız en azından kaldırayım yeni açtığım hesap ban yemesin ayrıca 2. hesabım da tpt ip match dan ban yedi bunun sebebi nedir
    Last edited by GamesDepot; 02-15-2019 at 09:37 AM.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Oyun içi kontroller esnasında hesabınız GM ekibi tarafından kapatılmış. Destek ekibine bilet atarak incelemesini talep edebilirsiniz.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba,

Oyun içi kontroller esnasında hesabınız GM ekibi tarafından kapatılmış. Destek ekibine bilet atarak incelemesini talep edebilirsiniz.
    diğer hesabım için ticket attım günlük 1 ticket hakkınızı doldurdunuz diyor atamıyorum bir şey yapamaz mıyız bunda da ticket atmam için

diğer hesabım da hiç girmediğim halde tpt ip match yedi bari onu açın

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Illegal bir durum tespit edildiğinde telefon numarasına bağlı olan hesaplar ya da IP üzerindeki tüm hesaplara da ceza uygulanması mümkündür.

Forum üzerinden destek alamazsınız. Probleminizi yalnızca müşteri temsilcisi sayesinde çözebilirsiniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Illegal bir durum tespit edildiğinde telefon numarasına bağlı olan hesaplar ya da IP üzerindeki tüm hesaplara da ceza uygulanması mümkündür.

Forum üzerinden destek alamazsınız. Probleminizi yalnızca müşteri temsilcisi sayesinde çözebilirsiniz.
    2. ticketi atamıyorum bari ona yardımcı olsanız ?

önce 2. hesabımın ban yediğini fark ettim daha sonra ticket attım sonra ilk hesabımı kontrol ettim onun da ban yediğini gördüm onun için ticket atamıyorum yardım eder misiniz artık

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Sizin de dediğiniz gibi günde bir kez bilet gönderebilirsiniz. 24 saat sonra tekrar deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Sizin de dediğiniz gibi günde bir kez bilet gönderebilirsiniz. 24 saat sonra tekrar deneyebilirsiniz.

İyi forumlar.
    ya bariz biliyoruz bizim adımıza ticket gönderebildiğinizi neden zora sokuyosunuz ki gönderseniz nolcak 24 saat az mı