Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Senior Member
    Dalga mı geçiyorsunuz bu uygulamanın amacı zaten çoklu hesap kullanımını engellemek. Adam gelip ben 6 pc açacağım diyor abi şaka mısınız biri de çıkıp napıyorsun sen dememiş )

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by agena_2018 View Post
    Ortağım oyundan ziyade farm yapmak istiyor.
    Şu cümle oyunun geldiği yeri özetliyor. Neden oyundan ziyade farm yapmak istiyor? He eğer farm seviyorsa -ki gerçekten seven var- neden elle ve tek bilgisayarla yapmıyor?

Konuya yanıta gelirsek, nerede PK alanı olmayan en ufak farm slotu varsa bu düşüncedeki kişilerle dolu zaten, yani hile-makro gibi illegal şeyler kullanılmazsa bir problemle karşılaşacağınızı sanmıyorum.
    Last edited by FFferik16; 02-15-2019 at 12:04 PM.

Senior Member weaswera's Avatar
    Infractions
    0/1 (15)
    noah para biriminin adı değiştirilmeli artık bence noahbit veya noahterium olabilir

Senior Member
    Quote Originally Posted by Pseudomonas View Post
    Dalga mı geçiyorsunuz bu uygulamanın amacı zaten çoklu hesap kullanımını engellemek. Adam gelip ben 6 pc açacağım diyor abi şaka mısınız biri de çıkıp napıyorsun sen dememiş )
    sen yanlış anlamışsın kardeşim engel olmaya yönelik bi adım sadece ama illegal bişi yok ki adam hat alıcam telefon alıcam pc alıcam diyor bu zamana kadar kimi gördün 10 pc si olup oyuna legal girip banlanan