Results 1 to 10 of 10
    Senior Member

Gm ler lütfen açiklama yapin

gece 2 den sabah 7 ye kadar dc preli 77 lvl karakter hera sc sinden tut herşeyine kadar pusla farma bırakıyorum bakın 1 tane md yok 5 saatlik videoyu uplayabilirim inanmayanlar için dalgamı geçiyorsunuz siz insanlarla gece drobu kapatıyoruz deyin açıklama yapın sinirim hat saffada enayimiyim ben pusumu çekeyim 1 tane md atmasın 5 saatte şakamı bu tekrarlıyorum bakın 5 saatte dc preli seri kesilen slotta md yok...!!!

Senior Member NeedB's Avatar
    Drop oranı düşük (örneğin 0.05%) olan bir item 1000 tane kutuda hiç çıkmayabileceği gibi 10 tane de çıkabilir, 20 tane de çıkabilir.
    Cz aoc slotunda peş peşe 5-10 tane bus alanların nedense hiç gelip de burda şikayet konusu açtığını görmedim bu güne kadar.
    Bunun gece drop musluğunu kapatma, öğlen vanaları açmakla bir ilgisi yok.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    şu muhabbetleri görmekten artık forumda sıkıldım birazcık mantıklı hareket edin düşünerek adım atın gece drobunda 10 dakikada 4 md alan kişiler var

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    tamamen şans işi bu kardeşim. eskiden harpy'den md düşerdi. hala düşüyor mu bilmiyorum.
    eslantta gezer boss bakınırdık. gezerken ayak üstü bir harpy kesmiştim ve md düşmüştü. tamamen şans.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Senior Member
    dalga mı geçiyorsunuz trol mü yapıyorsunuz 5 saatte 1 tane drop yok diyorum siz neyden bahsediyosunuz .??

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Her hera basana md atsaydı ohooo

Şaka bi yana tamamen şans işi. Senin aksine ben geceleri daha iyi drop aldığımı düşünüyorum.

Senior Member CmaN's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    gece 4 den sabah 7 ye raven harpy bronz pre ve pus tan sadece oto loot 6 md bende az diyordum meğer iyiymiş

Senior Member
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Her hera basana md atsaydı ohooo

Şaka bi yana tamamen şans işi. Senin aksine ben geceleri daha iyi drop aldığımı düşünüyorum.
    kardeşim burda hera yada pus olayı derken yani oyundan zevk almak full şekilde güzelce farm yapıp item yada up yapmak için dc çekiyoruz normal ts değilde pustan hera çekiyoruz vs vs yani nerde bunun zevki.. 5 saatte 1 tane drop yok şanş işi diyenin aklından şüphe ederim 1 saatte atmaz eyw şanş dersin ama 5 saat diyorum hala şanş diyosunuz.. 1 tane yok lan 1 tane drop yok.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Drop oranlarıyla ilgili herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bu gibi güncellemeler sizlere "Güncelleme Notları" adı altında paylaşılmaktadır.

Şansa dayalı bir sistemde değil 5 saat 50 saat de farm yapsanız, çıkmama ihtimali bulunmaktadır. Tam tersinden de bu durumu ele alabilirsiniz. 5 saat içerisinde 500 tane de drop alabilirsiniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    aynen kardeş. sen alma diye dropları kapadı gmler. hatta sırf senin hesaba özel kapadılar.