Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Ne Güzel Memleket. Çatır Çatır Ban.

..................
    Last edited by cgr_tR4lQbUp; 02-14-2019 at 07:43 PM.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Videoyu izledim fakat senin 3. parti yazılım kullanmadığına dair en ufak bi kanıt göremedim bunu buraya atma sebebin ne ? Ben ban yiyorum onlar neden yemiyor demeye çalışıyorsan videonda sen de bahsetmişsin. Sen koxp kullanıcısısın onlar MACRO. Bunları aynı yere mi koyuyorsun. Ha o kişinin ban ya da hapis cezası yemesi gerekiyor mu ? Evet gerekiyor sonuna kadar görüşüm ban ya da hapis yemesi yönünde ama kıyaslama yaptığın durumlar arasında büyük bi fark var. Bu fark da dediğim gibi ne izlenme sayınızdan kaynaklanıyor ne çektiğiniz cash miktarından ne de kişinin itemlerinden. Büyük fark var aranızda çünkü sen koxp kullanıyorsun oysa sadece mouse unun verdiği macro avantajını.

Senior Member
    Ban yiyen başkasona iftira atar olmuş

Junior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Videoyu izledim fakat senin 3. parti yazılım kullanmadığına dair en ufak bi kanıt göremedim bunu buraya atma sebebin ne ? Ben ban yiyorum onlar neden yemiyor demeye çalışıyorsan videonda sen de bahsetmişsin. Sen koxp kullanıcısısın onlar MACRO. Bunları aynı yere mi koyuyorsun. Ha o kişinin ban ya da hapis cezası yemesi gerekiyor mu ? Evet gerekiyor sonuna kadar görüşüm ban ya da hapis yemesi yönünde ama kıyaslama yaptığın durumlar arasında büyük bi fark var. Bu fark da dediğim gibi ne izlenme sayınızdan kaynaklanıyor ne çektiğiniz cash miktarından ne de kişinin itemlerinden. Büyük fark var aranızda çünkü sen koxp kullanıyorsun oysa sadece mouse unun verdiği macro avantajını.
    Koxp kullandığıma nasıl bu kadar kesin bir şekilde kani oldun.?

bende farkındaysan diyorumki. Ben makro kullandım kabul ediyorum ama koxp kullanmadım. Hatta forumtr gibi platformlarda hergün ne zaman banlanacak bu caostaki koxper lar gibi şeyler yazıyorum.
    Kanalımdaki upgrade videolarında insanların sürekli koxp ile linen basmalarından şikayet ediyorum. Farklı bir youtube hesabımda sayısız koxperin banlanmasını sağlamış videolarım varken.
    Nasıl ulaştın bu videodan benim koxper olduğum kanaatine

Junior Member
    Quote Originally Posted by ano_8UnNbYRM View Post
    Ban yiyen başkasona iftira atar olmuş
    Haklısın iftira atıyorum ben koxperim 8 charı oyuna sokup tren yaptım. Banlanıcada laf ettim

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by cgr_tR4lQbUp View Post
    Koxp kullandığıma nasıl bu kadar kesin bir şekilde kani oldun.?

bende farkındaysan diyorumki. Ben makro kullandım kabul ediyorum ama koxp kullanmadım. Hatta forumtr gibi platformlarda hergün ne zaman banlanacak bu caostaki koxper lar gibi şeyler yazıyorum.
    Kanalımdaki upgrade videolarında insanların sürekli koxp ile linen basmalarından şikayet ediyorum. Farklı bir youtube hesabımda sayısız koxperin banlanmasını sağlamış videolarım varken.
    Nasıl ulaştın bu videodan benim koxper olduğum kanaatine
    Ekranının ortasında yazan koskova TPT X yazısından ulaşmışımdır belki de ne dersin ? - Yanlış ban mı diyeceksin sen de herkes gibi ? Yanlış yapılıp hapse atılan olmuyor mu ? evet oluyor ama hapis diyorum bak kimse yanlışlıkla koxptan ban yemiyor. Ve ayrıca senin raporlama yapıyor olman da kullanıcı olduğun kısmını zerre eksiltmiyor. Chaosta koxp açıp 1. olup çıktığı zaman koxp kullandığı için kendisine edilen küfürleri cr'ye atığ milleti banlatma derdinde bu millet. Şimdi sen raporlama yaptın diye birşeylerin değişmesi mi gerekiyor ?