Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 24
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Post Ban:Inappropriate Nickname - Contact CS

Sayın game master 3 gündür(72saat) bekliyorum ticket cevabınızı. Uygunsuz nickname den banlandim . 20 günlük emeğim +500 tl ye yakın pus esyalarimla beraber banlandim. Normal şartlarda direkt hesap kapatılması değilde, uyarı verseniz , desenizki nickin uygunsuz ncs kullan , kullanmazsam devam edersem banlasaniz olmazmi . Bana kalırsa nickim de tamamen uygunsuz değil.( https://www.youtube.com/watch?v=QCaTOmG1yWs bakınız suleyman demirel olayı) Farklı anlamlarida bulunan nickime in kötü bir anlam ile oluşturulmadığı, tek bir gün bile oyundan ayrı kalmadan , hile ve makrolara ihtiyaç duymadan tamamen emek verilerek banlanmam ve bununda yıllık iznime denk gelmesi çok sinir bozucu . 28 yaşındayım ve oyunla 15 yıllık geçmişi olan eski bir player im . "Oyun yöneticilerinin insiyatifiyle isim değiştirilebilir. " yaziyor ban politikanizda . Lütfen gerekli işlemi yapınız.3 gün kaldı yıllık iznimin bitişine, bu kadar emek verdigim karaktere olumlu haberlerinizi bekliyorum.

Konuyu destek biletime 72 saat icersinde cevap gelmedigi için actım . Yarında cevap gelmezse hafta sonu giriyor araya . Contact cs diyor . Cs cok yoğun cevap veremiyor.

-------------------------------------------------------------------------
    yanıt geldi
    Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Böyle bir yaptırımı hesabınız için uygulamak bizim için de gerçekten üzücü ancak bunun geçerli ve diğer oyunculara rahatsızlık veren bir sebebi olduğunu anlamanızı istiyoruz.

Hesabınız uygunsuz isim kullanımı nedeniyle sınırsız olarak kapatılmıştır. Davranış Kurallarımızda da belirtildiği gibi aşağıdaki durumda hesabınız sınırsız olarak kullanıma kapatılabilir:

‘’ Oyun yetkililerinin isimlerini taklit etmek, veya başka oyuncuların isimlerini, kötü niyetli taklit etmek, karakter isminde (kısaltma ve üstü kapalı dahi olsa) küfür / rencide edici ibare kullanmak, telif hakkıyla korunan marka, v.b kelimeleri isim olarak kullanmak da dahil, ancak bunlar ile sınırlı olmamakla birlikte. ‘’

İsim değişikliği sözü vermeniz durumunda hesabınız 24 saat için yeniden kullanıma açılabilir. Bu süreci kabul etmenizin ardından aşağıdaki isim değişikliklerini uygulamanız ve bize bildirmeniz gerekmektedir:

- NeGoyim****| Altar

Bu süreç içerisinde tüm ticari faaliyetleriniz yasaklanmış olacaktır ve herhangi bir ticari faaliyet gerçekleştirmeniz durumunda müşteri hizmetlerinden mahrum edilebilirsiniz. Bu yaptırımı kabul ediyorsanız lütfen SMS aktivasyon işlemini gerçekleştirdikten sonra bize bildiriniz.

Kurallarımıza karşı gösterdiğiniz anlayış için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

Nickname : NeGoyim*****
    Ban:Inappropriate Nickname - Contact CS
    Server : Altar

bakalım gerekli işlemler icin soz verdim kac gun daha bekleyecegim
    Last edited by GamesDepot; 02-18-2019 at 02:45 PM.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Adam belki azeridir arkadaşım, ***** iri yarı cüsseli adam demek
    Last edited by ScORp_LiON; 02-14-2019 at 01:12 PM.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Muhtemelen biletinize ncs kullanmanız karşılığında açılabilir cevabı gelecektir. Hesabınız 1 gün trade kapalı şekilde açılır ve o gün içinde nickinizi değiştirmeniz gerekir. Değiştirdiğinizde ertesi gün trade block kaldırılır. Bu arada nickiniz uygunsuzdur.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Sayın moderator , bu işlem aşa yukarı kaç gün sürüyor. Banlandigimda 11 gün daha premiumum vardı. Bu süre azaliyormu? Hafta sonuna kadar islemim cozumlenmezse malesef bir müşteri daha kaybedeceksiniz. Çünkü günde 30 defa bir umutla yanıt gelmesini kontrol etmek baya can sıkıcı.

Kardeşim 1 haftadır bekliyorum sonuç yok haftasonu girmeme şansı yok

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Chari hacklenen yayıncıya hemen telefon desteği verilebiliyor . Biz bunu da beklemiyoruz .yoğunluğu anlayabiliyorum ama en azından 72 saatte çözülmesi gerekiyor . +100 bin gibi yeni user katıldı serverlara . 2 server dediler . 3.serveri açmak zorunda kaldılar. Oyun genişliyorsa, destek ekibininde çoğalması gerekiyor. Contact CS yaziyor ama 4 gundur ticket a yanit yok .

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hanry007 View Post
    Chari hacklenen yayıncıya hemen telefon desteği verilebiliyor . Biz bunu da beklemiyoruz .yoğunluğu anlayabiliyorum ama en azından 72 saatte çözülmesi gerekiyor . +100 bin gibi yeni user katıldı serverlara . 2 server dediler . 3.serveri açmak zorunda kaldılar. Oyun genişliyorsa, destek ekibininde çoğalması gerekiyor. Contact CS yaziyor ama 4 gundur ticket a yanit yok .
    Öyle telefonla destek yok. Kullanıcıları yanıltmayınız, eşya restorasyonu zaten yapılmamaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Öyle telefonla destek yok. Kullanıcıları yanıltmayınız, eşya restorasyonu zaten yapılmamaktadır.
    yayıncı domenico nun işlemi nasıl halledildi ?

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    sayın @ScORp_LiON keske uygunsuz nickimin ilk ve son harfini editlemeseydiniz. Konuyu gören arkadaslar , acık-mert-korkusuz olarak anlayabilir.

Senior Member
    Süleyman Demirel olayı bir şehir efsanesidir.
    Elinizin altında google var artık bir araştırın.
    Örnek verdiğiniz videoda bile azeri bir kardeşimiz açıklamış zaten yalan olduğunu.

Nick her türlü uygunsuz. Velev ki siz azerice anlamında kullandınız, o başındaki NeGoyim kısmı zaten belli ediyor maksadını yani kıvırmayın hiç.

Tags for this Thread