Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Angry Macrocu İle ilgili

Merhaba , crye konu açtım fakat henüz bakılmadı adam halen genie altı macroylan kasmaya devam ediyor isim sunucu ismi slot adı vermiyorum ifsa olmasın diye videoma bakarak hem adamıda bire slotta test etmiş olursunuz 1 günlük pre genie falan filan hep ziyan oldu rica ediyorum kontrol edeermisiniz bi istinasna yapıp.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Cheat Reports bölümüne konu açtıysanız ek bir şey yapmanıza gerek yok, sırası geldiğinde incelenecek ve uygun görülürse ceza uygulanacaktır.

Senior Member
    işte o sıra nezaman gelir orası mechul oyun içi rutün kontrolleri yapan birisi varsa diye dedim bu adam 30 saattir genie altı macroya devam ediyor.

Member
    Nickname
    Tosyali
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by d3l3x View Post
    işte o sıra nezaman gelir orası mechul oyun içi rutün kontrolleri yapan birisi varsa diye dedim bu adam 30 saattir genie altı macroya devam ediyor.
    Bunu yapan çok kişi var. Bence bunun önüne şu şekilde geçilir: Yapımcı firma düzgün bir koxp (Genuie) yapacak ki piyasadaki tüm koxp ve macrolardan daha iyi çalışacak. Bir programcı olarak zor olmadığını biliyorum, hele ki source code sahibi isen.

Senior Member
    normal genieyle ks atsınlar ona sözüm yk kimsenin tapulu malı degil slot genieye bi çözüm bulmaları gerek ne bileyim macro gibi seri vursun yada gmler adam slottan gitmeden biz raporladıgımız gibi chat reports a bakmaları lazım 2 3 gün sonra ceza almalarının bi önemi yok ben ks yedikten sonra ozaman böyle rahat kullanmazlar. 30 40 saat ks yedim kutuların % 70ni fln o aldı biz bide 2 kişiyiz slottan çıkmayınca gitti yada dc yedi bilmiyorum.
    Last edited by d3l3x; 02-14-2019 at 11:25 AM.