Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 25
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Arkadaşlar boş yapıyorsunuz. Yapmayın. Ben farmer bile değilim server dengesi için bahsediyorum sizce mantıklımı 2 ronark land demek her farm slotundan 2 şer demek ?

Senior Member _Perfect_Lord_'s Avatar
    Nickname
    LastSantiago
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EieN
    Race
    Karus
    Kardeşim ne bu telaş 2. serverde olsa ne olur olmasa ne olur açık olduğu saat belli zaten Günde sadece 8 Saatliğine açık ...
    a1 de lag problemi görmedim bugün asıl olay hafta sonu belli olur işte olan arkadaşlar aksam gelip oyuna giriyor bi bakıyosun a1 pert olmuş lagdan oynanmıyor felan o durumlardan kurtulacaz bi nebze olsun rahatlar serverler aksamları 8 saat açık olması mantıklı olmuş 24 saat açık olsa sıkıntı olurdu

Senior Member
    Quote Originally Posted by Precise1HP View Post
    Ne saçmadırki Noah Jackpot kapatılıyor üstüne 2. kanallara Ronark Land ekleniyor...
    Hayır servera önemli item ve gb girişi zaten Ronark Land 'dan oluyorken bide 2. kanala açmak nasıl bi mantıksızlıktır ? dalga geçer gibi bide jackpot kapatıldı denmesinede anlam veremedim. Ha 2 Kanalda Ronark Land olabilir lag vs konusunda katılıyorum fakat birinden yaratıkları kaldırsanız mantıklı olabilir fakat bu şekilde tamamen oyuna zarar veriyorsunuz..

2. Kanala Gelen Ronark Land bölgesindeki Yaratıkların Kaldırılmasını Talep Ediyorum..
    Sen hangi serverdesin onu söylersen eğer ona göre sana güzel bir yorum yapmak istiyorum.

Banned
    Tam adam akıllı elle tutulur 1 iş yaptılar diyoruz onuda ellerine kollarına bulaştırıyorlar Zaten şaşırmıştık bir iş yaptıklarına ama şaşırtmadılar gene zaten oyun ile ilgilenen yok heryer kosber oturup çay kahve içiyorlar sanırım ofiste yoksa bir Gm nin başka ne işi olabilirki . Sadece istiyoruz ki illegalleri banlayın :')

Senior Member
    Bide farmer degilmis serveri dusunuyormus oldu bizde yedik piyasayi dusunuyorsun sen ucuzlasin itemler ne olucak yani herkes oynasin tabi para kazamiycak ya hayatini gelirini oyuna baglamis nasilda agliyorlar

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    2. Serverdeki saatlik cz den mobları kaldırmak mantıklı olur, orası anlaşmalı farm haritasına döndü bile.

Senior Member
    gayet mantıklı bir hareket böyle nokta atış çözümleri destekliyorum

Junior Member
    Noldu beğenmedin mi 2ye gelmesini milleti kanser etmekten başka amacınız yok

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by panriver1112 View Post
    Bide farmer degilmis serveri dusunuyormus oldu bizde yedik piyasayi dusunuyorsun sen ucuzlasin itemler ne olucak yani herkes oynasin tabi para kazamiycak ya hayatini gelirini oyuna baglamis nasilda agliyorlar
    kardeş sen git pvp oyna o zaman gereksiz yere uskoda polemik yapma burası zor bir platform platformu kolaylaştıran yöneticilere tabikide kızacagız server 2 ayda ölmesini isteyen kadrodan başka bir şey degilsiniz zoru görünce hemen kaçan tiplersiniz kolay istiyorsan git pvp oyna burada daha fazla zaman çürütme

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    millet server 1 de pk zamanı gelince pk atamıyor lagdan başka bir sebep aramayın