Results 1 to 8 of 8

Nttnow Sms Doğrulama Kodu Gelmiyor

Merhabalar. Telefonum ios işletim sistemine sahip ve türk telekom hattı. Yeni servera kayıt olamıyorum. Çünkü sms doğrulama kodu telefona günlerdir defalarca denememe rağmen gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

Junior Member
    Bizede gelmiyor kardeş gunlerdır forumu takıp edıyoruz ama umudum yok paramız ıle rezıl durumdayız

Foruma baktım çok bir arkadaşa yardımcı olmuşlar yapmış. Bize de yardımcı olsalar keşke

Junior Member
    Quote Originally Posted by Arslaner190517 View Post
    Foruma baktım çok bir arkadaşa yardımcı olmuşlar yapmış. Bize de yardımcı olsalar keşke
    valla bn butun forum yetkılılerıne ozel msj attım ama bı cvp alamdm eğer boyle bı yardım olayı varsa bızede yardımcı olsunlar mumkunse

Bence topluca dava edelim en mantıklısı

Junior Member
    Quote Originally Posted by mar_mKNq54Dr View Post
    Bence topluca dava edelim en mantıklısı
    kardeşim para yatırmış olmasak dicemki boş ver oynama gitsin yani az para değil bir oyun zevkimiz var emeğimizle kazandığımız parayı yatırdık ama sonuç fiyasko resmen şu konuya bi çare bulunsun artık. madem kod gelmiyor nttnow arızalı kaldırın o zaman ön kayıt olayını bakalım işimize bu nedir yani koskoca NTTGAME!!!

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    oyun her zamanki gibi rezilliğini bir üst seviyeye taşıdı data madenciliği yapmak için doğrulama kodu isteyerek telefon numaralarımız alındı şimdide verdiğimiz yüksek pus fiyatlarına rağmen onay koduna ulaşamadığımız için knıght online oynayamıyoruz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Arslaner190517 View Post
    Merhabalar. Telefonum ios işletim sistemine sahip ve türk telekom hattı. Yeni servera kayıt olamıyorum. Çünkü sms doğrulama kodu telefona günlerdir defalarca denememe rağmen gelmiyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler
    Ayni sorun bendedr var cözum bulan varsa paylassin lütfen

Tags for this Thread