Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 11 to 20 of 32
    Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ctancammon View Post
    sen ticket at zaten ismini degistirmen sartiyla hesabin acilacak.
    3 gün oldu dayı. Okadar sansliyimki yıllık iznimin ilk gününde hesap banlandi . Ticket a daha bakılmadı.

Junior Member
    @GmEryudes 11.02.2019 tarihinde saçma bir şekilde charim altar serverinda tptx bani yedi ve 2 gündür ticketlere sadece Otomatik mesaj geliyor altiginiz paranın hakkını verin ve insanlara doğru düzgün bir cevap verin Bilgisayarimda hiç bir şekilde illegal bir program yokken Ban atmak nedir gerekli açıklamayı bekliyorum lütfen detaylı bir araştırma yapılmasını istiyorum ve tarafıma detaylı bir sebep sunulmasını istiyorum...

Server:Altar
    Nick: RequiemKarqa

Member ZodBehelitss's Avatar
    Nickname
    Guts
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Teşekkürler illegal ile savaşınız için

Karakterim 1 haftadir sinirsiz ban halinde loglara bakilmasini ve suçumun olmadigina kanaat getirmenizi rica ediyorum ve acilmasini yada süreli bana cevirilmesini arz ediyorum.
    server vega
    nick adLix7
    ticket kod #IXU-676-38647

Nickname
    Guts
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hahahaha ddd

Nickname
    Guts
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Suçsuzum ühü banımı açın sşdşdşsşxşdk koxperlar ve makrocular burda ağlayınca keyfe geliyorum resmen

Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by hanry007 View Post
    Sayın game master 3 gündür bekliyorum ticket cevabınızı. Uygunsuz nickname den banlandim . 20 günlük emeğim +500 tl ye yakın pus esyalarimla beraber banlandim. Normal şartlarda direkt hesap kapatılması değilde, uyarı verseniz , desenizki nickin uygunsuz ncs kullan , kullanmazsam devam edersem banlasaniz olmazmi . Bana kalırsa nickim de tamamen uygunsuz değil. Farklı anlamlarida bulunan nickime in kötü bir anlam ile oluşturulmadığı, tek bir gün bile oyundan ayrı kalmadan , hile ve makrolara ihtiyaç duymadan tamamen emek verilerek banlanmam ve bununda yıllık iznime denk gelmesi çok sinir bozucu . 28 yaşındayım ve oyunla 15 yıllık geçmişi olan eski bir player im . "Oyun yöneticilerinin insiyatifiyle isim değiştirilebilir. " yaziyor ban politikanizda . Lütfen gerekli işlemi yapınız.4 gün kaldı yıllık iznimin bitişine, bu kadar emek verdigim karaktere olumlu haberlerinizi bekliyorum
    Nickname : NeGoyimPezevenk
    Ban:Inappropriate Nickname - Contact CS
    Server : Altar
    https://www.youtube.com/watch?v=QCaTOmG1yWs bakınız suleyman demirel olayı

Junior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    syn; eryudes herhalgi illegal bir sey kullanmama rahmen tpt x ban yemişim. Yeni np yüklemiştim. Gerekirse pcmim incelenmesini istiyorum pc de knightonline den başka bir sey yuklu değil. Gereginin yapilmasini istiyorum.[/b]

Junior Member
    Server:Vega Nick:CUQ

Merhaba ikidir bilet atıyorum ikidir verdiğiniz cevap hazır şablon neden dolayı TPT X yediğimi açıklayacakmısınız artık açıklama yoksa banı açın ne bu çelişki yazık günah yaaa oyun oynama zevkimin içine ettiniz

Junior Member
    https://hizliresim.com/qdybr3

Sirius4 uruk blade slotunda arkadaş macro veya k0ps kullanıyor

pm:This ilgilenilmesini rica ediyorum. iyi oyunlar