Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
    Junior Member

Account Creation Abuse-hesap oluşturma kötüye kullanımı HATASI LÜTFEN YARDIM-

Sayın Nttgame Yetkilileri. Bir ip'den 2 Erişim Sağlanıyor. Anladıkda 7 yıldır oyuna erişim sağlamayan oyuncular var.
    Yeni Başladım 3 Char Açtım 1 Chara Giriş Sağlayamadım Alt Komşunun Wifi Bağlandım Exp Kasmak için 3 Kardeşiz Premium Vs Çekicektik 1 Gün Sonra 1 Karakter Banned Bu Durumu Nerden Bile Bilirdik. Hatasız Kul Olmaz Yardımlarınızı Bekliyoruz .

SERVER: VEGA
    NİCK: IMAFIA

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Account Creation Abuse ibaresi, hesapların inceleme altına alındığında karşılaşılan bir durumdur. Gün içerisinde fazla hesap açanlar, güvenlik amacıyla bu uyarı ekranıyla karşılaşırlar.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bu nedenle destek bileti göndererek müşteri hizmetlerinden yardım talep etmelisiniz.

Destek Bileti

Junior Member
    GamesDepot Anladımda Hocam Şuanda Maddi Durumum Yok cash Alıcak Zaman Değil Bunun Çözmü ne Şekilde Belli oluyor Bir Bilgi Verseniz.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GANS1 View Post
    GamesDepot Anladımda Hocam Şuanda Maddi Durumum Yok cash Alıcak Zaman Değil Bunun Çözmü ne Şekilde Belli oluyor Bir Bilgi Verseniz.
    Exp kasacaktık premium alacaktık diyorsun, sonra cash alacak durumum yok diyorsun. 1 tanesine 400 cash yükle, ticket at zaten anormal bir durum yoksa açılıyor. Tedbir amaçlı kapatılıyor sadece.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Junior Member
    kardeşim birşeyi anlasan şaşarım karakterim durduk yere kapatılmış ... ve ben kapatılan karaktere cash çekicem ticket atıcam hemen geri dönücekler karakteri açıcaklar vay be 7 yıldır oyunda yokum exp amaçlı açtım charları zaman geçsin diye takılıyordum cash mecbur cekıcez çekmeden trade merchant kullanılmıyor.. akıla gel akıl veriyorsunda biraz olsa keşke.

Senior Member NocturnalCreature's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GANS1 View Post
    kardeşim birşeyi anlasan şaşarım karakterim durduk yere kapatılmış ... ve ben kapatılan karaktere cash çekicem ticket atıcam hemen geri dönücekler karakteri açıcaklar vay be 7 yıldır oyunda yokum exp amaçlı açtım charları zaman geçsin diye takılıyordum cash mecbur cekıcez çekmeden trade merchant kullanılmıyor.. akıla gel akıl veriyorsunda biraz olsa keşke.
    Akıl mantık vs. bunları tartışmayacağım seninle. Ticket atmazsan açılmaz buradan yazarak. Sana diyorum ki aynı anca çok fazla karakter açtığın için tedbir amaçlı kapanmış. Madem 7 yıldır oynamıyorsun, girip önden araştırma yapsaydın da 3 tane hesap açmasaydın aynı anda. Hakaret etmeye ne kadar meraklısınız.
    Yaşasın bir post daha kastım!!!

Yaş otuz beş! yolun yarısı eder. Dante gibi ortasındayız ömrün. Delikanlı çağımızdaki cevher, Yalvarmak, yakarmak nafile bugün, gözünün yaşına bakmadan gider.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Gerekli açıklamayı yukarıda belirttim. Hesapların kapatılmaları durduk yere değildir. Birden fazla hesap oluşturulduğu vakit güvenlik amacıyla kapatılıyor.

Destek bileti attığınız taktirde müşteri temsilcisi hesabınızı inceleyecek ve gerekli yanıtı verecektir.

Npointiniz yoksa, Npoint'e sahip başka bir hesaptan destek bileti gönderebilirsiniz.

Junior Member
    İyi günler bende aynı durumdayım ne yapıcagımı bilemedim bilet attım sabah hem oynadıgım anı zamanda pazar kurdugum çara 13.02.2019 16:00 itibariyle girmek istedim giremedim account creation abuse alıyorum priest çar hiç bir illegal program makro bug vs kullanmadım ne yapmam gerekiyor sadece 1 hesabım değil kullanmadıgım hesaplarımda bloke yemiş nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olurmsunuz bilet attım.

Senior Member
    Nickname
    ExtraWhite
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ya arkadaş şu forumda hala şu mevzudan polemik devam ediyor karakterinde cash olmadığı sürece ticket atamıyorsun işte bukadar uzatmayın vereceginiz para 25 lira onuda oyuna girdiginde geri siteye satarsın bukadar büyütmeyin alt tarafı 25 lira

merhaba hesabımda 2400n point var ama hesabım daha karakter oluşturmadan ''hesap oluşturma suistimali'' diye bir sebepten dolayı kapatıldı lütfn yardımcı olur musunuz ? konun aciliyeti var 4 charı kastım ve suanda 2 char daha kasmam lazım rica ediyorum konunun neticesi hızlı bir şekilde çözülebilir mi destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyorum.