Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
    Junior Member

2mlik adamlara dikkat edelim arkadaşlar(VEGA)

Raven Harpyde farm yaparken arkadaş geldi, görevim var dedi ve olanlar. 1 mdnin peşine düşecek adam değilim ama böyle tipleri herkesin tanımasını isterim.

ss te her şey mevcut.
    Last edited by GamesDepot; 02-13-2019 at 08:36 AM.

Senior Member
    ksc de sadece adama md gittiği gözüküyor diyaloglarda mdyi istediğin ve vermediğine dair bişi göremedim diyosunki günde 50md kasıyorum 1 mdyi versen adama ne olcak

Benim Bildigim Droplar sıralaması kime giderse drop onundur. Paylaşmak ve paylaşmamak kişe özgü bişeydir.

Senior Member
    Eger item kasiyorsan farm yapiyorsan dusecek olan itemlere ihtiyacin var ise ustunu doldur gel diyceksin kimisi verir kimisi vermez kimseye guvenmiyceksin

Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    ksc de sadece adama md gittiği gözüküyor diyaloglarda mdyi istediğin ve vermediğine dair bişi göremedim diyosunki günde 50md kasıyorum 1 mdyi versen adama ne olcak
    sağ üstte ki pm diyaloğuna dikkat et amacım orada md düşürmek gelen adamlarında görevlerine yardımcı oluyorum çıkanları bana veriyorlar.Bugün md kaçıran yarın ne kaçırır bilemeyecem cz adamı bir de bunlar.

Ve şunu anlamanızı istiyorum ben görev için gelenlere yardımcı olmak zorunda değilim party kurmuyorum sonuçta kime ne giderse o öyle bir şey yok yani.
    Last edited by Kjzina; 02-13-2019 at 07:07 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kjzina View Post
    sağ üstte ki pm diyaloğuna dikkat et amacım orada md düşürmek gelen adamlarında görevlerine yardımcı oluyorum çıkanları bana veriyorlar.Bugün md kaçıran yarın ne kaçırır bilemeyecem cz adamı bir de bunlar.

Ve şunu anlamanızı istiyorum ben görev için gelenlere yardımcı olmak zorunda değilim party kurmuyorum sonuçta kime ne giderse o öyle bir şey yok yani.
    pt chate bakıyodum pm yi görmedim bile emek veren adamsın
    ya adamın kesmesi için farmına ara verirsin yada adama üstünü doldur gel dersin ptye almazsan düşman olurlar zaten senin lureni bozarlar felan

Junior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    pt chate bakıyodum pm yi görmedim bile emek veren adamsın
    ya adamın kesmesi için farmına ara verirsin yada adama üstünü doldur gel dersin ptye almazsan düşman olurlar zaten senin lureni bozarlar felan
    Mesele md değil zaten giden bir md olsun ama şahsı herkes tanısın diye konu açtım.
    Last edited by Kjzina; 02-13-2019 at 07:40 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Kjzina View Post
    Mesele md değil zaten giden bir md olsun ama şahsı herkes tanısın diye konu açtım.
    yaptığın yanlış işte forumda bu tip konular açmak yasak bi şikayetin varsa crye konu açarsın oyun içi nick paylaşımı itham vb şeyler yasak

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Oyun Kurallarına uymadığını düşündüğünüz kişileri kanıtlarınız ile birlikte Cheat Reports bölümüne konu açıp incelenmesini sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports dışında işlem yapılmamaktadır. Genel bölümlerde bu tarz konuların açılması yasaktır.

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    Oyunda yapılan yanlışlıkları burada konu açamayacaksan eyvallah basit bir şey değil bu inanılmaz cidden.