Page 7 of 9 FirstFirst ... 56789 LastLast
Results 61 to 70 of 85
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Kalabalık bölgelerde o şekilde takılmaların olması normaldir. Anormal CPU kullanımıyla ilgili şikayetler varsa onları inceleyebiliriz.
    Evet var hemde bir çok kişide,yeni nesil işlemcilerde cok donma kasma yapmasa bile olması gerekenden fazla yükseliyor,bu dalgalanmalar eski sistemlerde cpu da pik e sebep oluyor,buda oyunu oynanmaz hale getiriyor,reste umarım çözümlenir,iyi çalışmalar.

Neden yardımcı olmuyorsunuz sayın gmler. Neden çözüm bulmuyorsunuz. yardım etmeniz için ne yapmamız gerekiyor. oyunu silip kalıcı olarak hepimiz bırakalım mı. Ha varsa bi bildiğiniz bunu bizede açıklayında enayi yerine koyulmaktan kurtulalım? Bugün sırf bu sebepten dolayı gittim işlemci ram ekran kartını değiştirdim. 3 bin tl masraf yaptım. hala aynı. hic bir değişim yok?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,

Yaşadığınız durumla ilgili kontroller sağlamaktayız fakat son güncellemeler ile ilgili herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bu yüzden şu aşamada takip etmekle yetiniyoruz. Sayıya göre sizlerden bazı detaylar istenilerek, ekstra incelemeler yapılabilir.
    i7 8750h işlemci
    GTX 1060 ekran kartı
    512gb SSD
    16gb RAM

2 aylık bilgisayar

https://i.hizliresim.com/r5XaRz.png

Ya arkadaş PUBG'de ultra ayarlarda dahi cpu sıcaklığı 80'i geçmiyor. Tasarruf moduna alınca da fps aşırı düşüyor, pk atamıyoruz. Sorun bizde değil oyunda.

evet çözüm bekliyoruz. herkesin mi aynı anda sistemi çöktü , kötü oldu. 2 farklı marka ekran kartı ile de denedim aynı.

Junior Member
    Kalabalık bölgelerde o şekilde takılmaların olması normaldir. Anormal CPU kullanımıyla ilgili şikayetler varsa onları inceleyebiliriz.
    merhabalar ben konu ile alakalı şikayetçi değili ama şöyle bir screenshot atmak isterim işinize yarar umarım
    sistem bilgilerim
    i5 8600k 4,4 overclock
    16 gb 3000 mhz ram
    1070 ekran kartı
    edit: silah efektleri gölgeler ve blur tamamen kapalı focus distance 0 da

Senior Member
    Nickname
    FrankDuX
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Essential antivirüs daha az cpuya yükleniyor

Senior Member
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ister inanın ister inanmayın bu royal pacht te sıkıntı var formu araştırırsanız daha önce ki knight royal ile de bu sorun ortaya çıktı 2 ay sonra kalkınca düzeldi
    sizin için eski konunun linkini de buldum.
    https://forum.nttgame.com/forum/show...ght=dalgalanma
    Last edited by Fernando_TorreS; 02-23-2019 at 07:23 PM.

Yaratik keserken oyun bir anda donuyor ilk başladğimda böyle bir durum olmamişti daha sonra bu olay
    ortaya cikti 2-3 hafta oluyor bu olayin ortaya cikmasi..

oyun içi cpu kullanımı çok yükseliyor son bir aydır, alt+tab yapıp explorer gibi bir uygulama acınca cpu kullanımı %20 lere normal seviye düşüyor ama oyun ekranında abartı artıyor... her şekilde oyun açık ama sadece oyun ekranında olunca cpu kullanımı kasma artması tuhaf, explorer üzründen veya başka bir uygulamada cpu düşüyor.. direk oyun ekranında olunca bu kadar cpu kullanımı artması nedendir acaba.. yardımcı olabilir msnz

Quote Originally Posted by FeeLMyHeLLBLade View Post
    oyun içi cpu kullanımı çok yükseliyor son bir aydır, alt+tab yapıp explorer gibi bir uygulama acınca cpu kullanımı %20 lere normal seviye düşüyor ama oyun ekranında abartı artıyor... her şekilde oyun açık ama sadece oyun ekranında olunca cpu kullanımı kasma artması tuhaf, explorer üzründen veya başka bir uygulamada cpu düşüyor.. direk oyun ekranında olunca bu kadar cpu kullanımı artması nedendir acaba.. yardımcı olabilir msnz
    intel core i5 7600cpu-3,50GHZ
    8gb RAM
    AMD Radeon HD 7770/R7 250X(GPU da yükselme yok CPU abartı artıyor, işlemciyi zorluyor anlamadım.)