Page 6 of 9 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 85
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by faruk77 View Post
    aynı sorun bende de var. gtx 950m ekran kartım / i7-6700 2.60 ghz işlemcim ile town attığımda 1-2 saniye, bazen ise cznin herhangi bir bölgesinde(sadece kalabalık yerlerde değil), savaşlarda da aynı şekilde herhangi bir yerde oyun yaklaşık 5 saniye boyunca dona dona ilerliyor ve bir süre böyle yapıyor ara ara sonra rahatlıyor.
    Kalabalık bölgelerde o şekilde takılmaların olması normaldir. Anormal CPU kullanımıyla ilgili şikayetler varsa onları inceleyebiliriz.

Senior Member
    Nickname
    Delibrahim01
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    NoPartyYesKS
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Eryudes abim sistemim:
    AMD 7650k
    8gb ram kingston 2133mhz ram dual
    1tb HDD segate
    650 A++ power
    msı a68hm-e33-v2

Aldığım cpu değeri %70-80 amd almayınnnnnnnnnnnn

Senior Member
    Sorun kesinlikle vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar. (nokta)

Senior Member
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Konuyu takip ediyorum son patch den sonra her 2 dk 1 sürekli cpu ve disk te zorlanma yaşıyorum. Böyle bir konu daha önce royal pacht inden sonra da açılmıştı bişey yok denmişti yaklaşık 2 ay sonra kendiliğinden düzeldi.Sorun belki üst seviye ve masaüstü bilgisayarlarda fazla hissedilmeyebilir ama bu bi sorun olduğunu değiştirmiyor . Tahminimce sorunun nedeni yeni sw ler ile beraber yeni hilelere karşı xcode un son pacth öncesine kadar daha fazla ve daha sık tarama yapıp cpu ve disk kullanımında dalgalanmalara yol açması.

Lütfen geçen ki konudaki gibi bende sorun yok deyip sıvı soğutmalı crossfire ekran kartlı bilgisayarınızın özelliklerini paylaşmayın

Senior Member
    Konuyu 2k ya yakın kişi görüntülemiş bi sürü kişide yorum yapmış. Sorun var çar yürümüyo o derece... 14 yıldır ben böle bişey görmedim aynı pc de... PC yanarsa NTT ekibi gönderir artık yeni bi PC...o değil evlerde yangın çıksa Ko ekibi vay halinize

cpu problemi devam ediyor kalabalık olmayan yerlerdede aynı !

Senior Member
    Nickname
    SalityBrain
    Clan
    4Difference
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Kalabalık bölgelerde o şekilde takılmaların olması normaldir. Anormal CPU kullanımıyla ilgili şikayetler varsa onları inceleyebiliriz.
    onu anladım. kalabalık olmayan bölgelerde de aynı probemin olması neden? [dn: kalabalık olan bölgelerde de belli bir süre kastıktan sonra aynı kasma derecesi devam etmiyor]

Konu güncel hala devam ediyor,reste umarım çözümlersiniz.Bazı arkadaşlar bu yüzden oyunu bırakıcak seviyeye geldi.Lütfen çözümleyin artık!

Kesin gönderir umursayıp çözümlerlerse dua edelim

Quote Originally Posted by vuslathasret View Post
    Konuyu 2k ya yakın kişi görüntülemiş bi sürü kişide yorum yapmış. Sorun var çar yürümüyo o derece... 14 yıldır ben böle bişey görmedim aynı pc de... PC yanarsa NTT ekibi gönderir artık yeni bi PC...o değil evlerde yangın çıksa Ko ekibi vay halinize
    Kesin gönderirler cpu ısınmıyor ki bence xgcode cok tarama yapıyor yeni serverdaki illegaller yüzünden ondan kaynaklı oluyor.Dua edelimde çözümlesinler böyle oynanmaz bu oyun !