Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Banned

CR'den konuyu gece ben uyurken mi taşıdınız ya?

Hedefli mi yapıyorsunuz? Yemin ediyorum bak dün gece 12-1 baktım konu orada duruyordu. Sabah geldim yok. Israrla kaç gündür kontrol edip duruyorum sonucu görmek için.

CR'e bir rapor atınca insan sonucunu öğrenmek istiyor ya, bu konuyu ne yapacağız?
    Last edited by IamBone; 02-13-2019 at 07:35 AM.

Banned
    Konu güncel. Ben Cr raporumun sonucunu öğrenmek istiyorum. Uyanık olduğun her saat kontrol etmek bir anlam ifade etmiyor.

Banned
    Hocam, diyorum ki; benim CR konumun sonucu ne oldu?

CR'e konu açıyoruz. Kontrol edince konuyu arşive taşıyorsunuz. Taşınmış konulardaki isimlere işlem uygulanıyor. Diye biliyorum. Burası doğru olsa bile;

1.) Ceza ne zaman uygulanacak?
    2.) Cezanın boyutu nedir?

bilmek istiyorum. Bilmek istiyorum. Bilmek istiyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Konular her gece saat 23:00 ila 00:00 arasında arşive taşınır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    İnan bak Scorpcuğum, dün gece tam chaos zamanı, en fazla 5dk öncesi, konuya baktım. 0 cevap 3 görüntülenmesi var, arkadaşlarla da discord'dayız 70 görevlerini yapıyorum JR çıkışı. Her neyse dedim ki: "2 görüntüleme bendendi, konuya bakmış olabilirler ama cevap yazmamışlar."

Şimdi sen bana diyorsun ki: 23.00 - 00.00 arası, iyi güzel diyelim ki 23:58'de taşıdınız konuyu, 23:55'de ben cevap görememişim. Yani ben sizi 2-3dk'da mı yakalayacağım ne oldu benim CR'nin sonucu diye? Allah aşkına mümkün mü bu?

Ayrıca neden güzel bir bilgilendirme almıyoruz bu konuda? CR sonucum ne oldu başlığı açan ilk insan ben değilim. Forumdaki ilk ayım da değil, Saiyajin'den bu yana varım ben burada.

Senior Member
    çok haklı bir serzeniş 2 konum crde 5 görüntüleme olmuş ama cevap gelmemiş sürekli bakmaya çalışıyorum ama bir anda konular uçuyor. ceza almadıklarından da adım gibi eminim yönetim makro ile uğraşmak istemiyor anlaşılan. bir daha reportlamayacağım kimseyi isteyen istediğini yapsın

Banned
    Ya insanlar uğraşmıyor abi CR ile artık. Ve GM'lerinde oyun içinde herkese yetişemediği çok açık. Yani CR gerekli ve önemli. Ama yok, güzel bir sistem bir türlü oturtamadılar. Bunun için taaa ne zaman öneri konusu açmıştım bak bulayım da hortlatayım.

Banned
    Bu konu güncel. Adamın kufretmedigi hiç bir değer kalmamıştı. Ben adamla konuştum, "genie'deyim kasiyorum şuan" dedi bana.

Adam baya baya ceza almadı mı yani?

Ne oldu kardeşim benim raporumun sonucu???

Banned
    Cevap istiyorum.

Banned
    Foruma atılan her mesajın kontrol edilme zorunluluğu olmasa, diyeceğim ki : "Abi adamlar konuyu görmemiştir".
    AMA ÖYLE BİR ŞEY YOK.

Benim CR raporuma ne oldu?