Page 3 of 8 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 72
    Sms dogrulama kodu hatasi duzeltilmedi mi?

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    2 cz mi? Nttgame zengini daha da zengin etmeye devam ediyor...

Junior Member
    Saçma CZ getirip Daha insanların itemsizken zevk alması beklenirken Dragon Shelleri Sürdünüz Czye şimdi bide 2.ci CZyi açıyorsunuz tamam hadi onuda geçtim bu return kupon haftaya haftaya diye diye insanları bekletiyorsunuz ama hiç bir şekilde adı sanı anılmıyor bile biz kendi kendimize konuşuyoruz oyunu sadece para olarak gördüğünüzden dolayı insnlarda sadece para kazanmak için oynar oldu gençliğimizin çocukluğumuzun oyununa biraz saygıda bulunup hatta ona saygıyı geçtim oyunculara bile saygınız yok yani yok yüz ekleme sistemi falan getiriyorsunuz bu yüz ekleme sistemi nedir bunun gibi şeylerle mi uğraşıyonuz cidden yıllarının oyununda ki o kadar hataya olaylara rağmen neyse

Senior Member iVibe's Avatar
    return sc'nin bilerek kapatıldığını bilmiyor bazıları.

Senior Member NeedB's Avatar
    az kişi var diye base kapatıldıysa, dark lunar war 10 sene önce kapatılmalıydı.

Senior Member
    Cz haric para kasmak imkansiz oldu cz dede kasmak imkansiz gerci 300 400 500 m gibi paralara satilan itemleri insanlarin nasil almasini bekliyorsunuz gb satislarina zorluyorsunuz insanlari gunde 4 5 saat farm yapabiliyorum 15 20 m zor kazaniyorum kazanamiyorum hatta hesabi siz tahmin edin

Senior Member
    Allah Akıl fikir versin oyuna item girişi az olsun diye düşünüyonuz sora geliyonuz 2 cz yapıyonuz
    eski serverdada baseyi kaldırmışsınız tmm farm yuvası orası ayrı ama 69 char dizenler ne olacak

Zengini Zengin Yapmaya İtemlıyı Erişilemez Kılmaya devam edin

eslant lfc de sadece exp kasalım itemsız gidip tek yiyelim herkesten bide bunun adı oyun olsun

illegalite yüzünden hep legaller mağdur tek pcm var cz çıkıcak eşyamız yok farm yapıcak alanımızda yok yaw artık biraz düşünceli davranın nttgame her kesime
    hitap eden oyun olmaktan çıktı

Senior Member
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Allah Akıl fikir versin oyuna item girişi az olsun diye düşünüyonuz sora geliyonuz 2 cz yapıyonuz
    eski serverdada baseyi kaldırmışsınız tmm farm yuvası orası ayrı ama 69 char dizenler ne olacak

Zengini Zengin Yapmaya İtemlıyı Erişilemez Kılmaya devam edin

eslant lfc de sadece exp kasalım itemsız gidip tek yiyelim herkesten bide bunun adı oyun olsun

illegalite yüzünden hep legaller mağdur tek pcm var cz çıkıcak eşyamız yok farm yapıcak alanımızda yok yaw artık biraz düşünceli davranın nttgame her kesime
    hitap eden oyun olmaktan çıktı
    Vega da lesath kesiliyor, Drop milyonda bir ihtimal olan chitin shield, bunu atan ezik bir adam , bosu kesen eski gm , eski gm in partysinden biri iban gönder hemen alıyorum diyor ...

filmler filmler ...

Senior Member KingOfTheUnderworld's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    bari eski serverlerde exp jackpot aktif hale getirin de insanların eski serverde de char kasıp oynaması için keyif verici bişeyleri olsun

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Para için artık peri almayacaksınız para kasma derdiniz olmayacak sadece sitelere bir üyelik ve para ile bu işleri halledebileceksiniz. Her şey bizim için beyler.
    JustInTime